Izvēlne

Aptauja

Kur Jūs ikdienā iegūstat informāciju par zinātni
Iegādājos “Ilustrēto zinātni”, “Nacionālā Ģeogrāfija” vai tiem līdzīgus žurnālus
11
Meklēju man interesējošo informāciju par zinātni interneta avotos
19
Skatos ar zinātni saistītus raidījumus televīzijā
4
Klausos “Zināmais nezināmajā” un citus radio raidījumus Latvijas Radio
3
Apmeklēju zinātnes centrus Latvijā vai ārpus Latvijas
2
Palīdzu saviem bērniem izstrādāt skolēnu zinātniski pētniecības darbus
4
Apmeklēju Zinātnieku nakts pasākumus
1
Nodarbojos ar pētniecību profesionālo vai brīvā laika mērķu sasniegšanai
16
Interesējos par Latvijas zinātnieku sasniegumiem, aktuālajiem pētījumiem, to rezultātiem
2
Neinteresējos
9

Kopējais balsu skaits: 71

EPALE koksOtrdien, 22. martā, pulksten 13.00 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Jelgavā notiks seminārs, kas iepazīstinās ar iespējām lietot Eiropas valstu pieaugušo izglītības virtuālo platformu EPALE (Electronic Platform for Adult Learning in Europe). Tas ļaus būtiski papildināt šī resursa saturu ar informāciju par pieaugušo izglītību Latvijā.

Šobrīd Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta “Eiropas virtuālā platforma pieaugušo izglītībai (EPALE)” ietvaros tiek veidota EPALE sadaļa latviešu valodā. Reģistrētiem EPALE apmeklētājiem jau tagad ir pieejams ne tikai mājas lapas redaktoru publicētais saturs, bet arī daudzpusīgas iespējas izvietot pašu sagatavotu informāciju par notikumiem Latvijā pieaugušo izglītības jomā.

Tā kā lielu EPALE satura daļu veido pieaugušo izglītības profesionāļu komentāri, viedokļi un pašu rakstītas un publicētas ziņas, svarīgi ir piesaistīt pēc iespējas vairāk aktīvu, latviski rakstošu lietotāju. Semināra dalībniekiem būs iespēja kļūt par reģistrētiem EPALE lietotājiem, kā arī tiešsaistes treniņā augšuplādēt semināra laikā izveidotu informāciju par gaidāmiem notikumiem un aktualitātēm pieaugušo izglītības nozarē Latvijā.

EPALE ir pieaugušo izglītībai veltīta informācijas platforma 24 Eiropas valstu valodās, ar integrētu tiešsaistes Google tulkotāja pakalpojumu. Interneta lapa apkopo informāciju, kas saistīta ar pieaugušo izglītību Eiropā, ietverot plašu resursu bibliotēku pedagogiem, publikācijas par pieaugušo izglītības aktualitātēm saistībā ar notiekošo Eiropas ekonomikā un politikā, kā arī viedokļu apmaiņas, sadarbības partneru meklējumu un komentāru sadaļu.

Pagaidām EPALE informācija pilnībā ir lasāma angļu, vācu, franču, spāņu, poļu un itāļu valodā, bet pamatinformācija– pārējās 18 ES valstu valodās, tostarp arī latviski.
EPALE mājas lapu apmeklējiet šeit https://ec.europa.eu/epale/ [ārējā saite}

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.