Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

IT 900x700Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) aicina tos skolotājus, kas iesaistījušies Datorikas mācības aprobēšanas pilotprojektā, pieteikties pieredzes apmaiņas un kvalifikācijas celšanas pasākumiem. Tie notiks LIKTA biedru uzņēmumos Rīgā no 17. līdz 21.augustam.

Dalību pasākumā apstiprinājušas šādas organizācijas – Datorzinību centrs, Elektroniskas un Datorzinātņu Institūts, Exigen Services Latvia, IF Latvija, Rīgas IT Demo centrs, Lattelecom, Microsoft Latvia, Telia Latvija un ZZ Dats. Pieredzes apmaiņas un kvalifikācijas celšanas pasākumu programmas mērķis – iepazīstināt ar uzņēmumu un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pielietojumu praksē, pastāstīt par novitātēm un nozares aktualitātēm, kā arī nodrošināt pasākuma dalībnieku – skolotāju un uzņēmuma pārstāvju - brīvas diskusijas.

Skolotāji aicināti savu dalību pieteikt tiešsaistē šeit [ārēja saite] līdz š.g. 12.augustam, reģistrācijas anketā norādot sev piemērotākos pieredzes apmaiņas un kvalifikācijas celšanas pasākumus un to norises laiku.

Plašāka informācija LIKTA mājaslapā šeit [ārēja saite].

LIKTA vēstule Datorikas mācības aprobēšanas pilotprojektā iesaistītajām skolām (.pdf)

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.