Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Atmet Bezdarbibu kampanasValsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) līdz 9. septembrim īstenos sociāli izglītojošo kampaņu „Atmet BEZdarbību!”. Tās mērķis ir motivēt jauniešus, kuri nestrādā un nemācās, izmantot projekta Jauniešu garantija priekšrocības – īsā laikā bez maksas apgūt kādu perspektīvu profesiju, tā ievērojami palielinot savas iespējas atrast darbu un saņemt konkurētspējīgu atalgojumu.

Kampaņa vienlaikus norisināsies visā Latvijā. Tās laikā tiks īstenota aktīva komunikācija digitālajā vidē, tostarp – sociālajos tīklos Draugiem.lv un Twitter, ko ikdienā aktīvi izmanto projekta mērķauditorija – jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem. Tiks radīta arī interaktīva infografika, kurā būs apkopoti praktiski padomi jauniešiem, kā sasniegt pašu uzstādītos mērķus, tā atraktīvā veidā aicinot viņus atmest bezdarbību un domāt par savu nākotni tagad un tūlīt.

Viena no projekta Jauniešu garantija būtiskākajām priekšrocībām – tā ļauj apgūt vairāk nekā 100 darba tirgū pieprasītākās profesijas bez maksas īsā laika periodā – gada vai pusotra gada laikā. Ir virkne papildu priekšrocību, ko var iegūt Jauniešu garantijas dalībnieki: stipendija no 70 līdz 115 eiro mēnesī, iespēja bez maksas dzīvot dienesta viesnīcā, apmaksāti ceļa izdevumi prakses laikā un citi labumi.

Vairāk informācijas: http://viaa.gov.lv/lat/es_fondu_projekti/jauniesugarantija/jaun_garantijas_jaunumi/?text_id=38430

Plašāka informācija par projektu un tā dalībnieku uzņemšanas nosacījumiem pieejama VIAA interneta vietnes www.viaa.gov.lv sadaļā “Jauniešu garantija”. Savukārt ar visām projekta Jauniešu garantija izglītības programmām var iepazīties nacionālajā izglītības iespēju datubāzē: www.niid.lv.

 

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.