Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

skoleni 900x700Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) aicina plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus uz preses konferenci trešdien, 19.augustā, par aktualitātēm 2015./2016. mācību gadā.

Preses konferencē piedalīsies izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, IZM valsts sekretāra vietniece – Izglītības departamenta direktore, valsts sekretāra pienākumu izpildītāja Evija Papule, Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks un Izglītības kvalitātes valsts dienesta vadītāja Inita Juhņēviča.

Preses konference 19.augustā plkst.12.00 notiks viesnīcā “Radisson Blu Hotel Latvija”, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

Trešdien, 19.augustā, viesnīcā “Radisson Blu Hotel Latvija” notiek arī IZM organizētais forums vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu direktoriem un pašvaldību izglītības speciālistiem “Izglītība krustcelēs: iespējas un izvēle”. Forumu plkst.10.30 atklās izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Forumā plānotas sarunas ne tikai par izglītības saturu Latvijā, bet arī Nīderlandes mācību programmu attīstības institūta direktora profesora Jana Van Den Akkera (Jans Van den Akkers) skatījums uz izglītības satura reformas norisi Nīderlandē, kā arī ieskats starptautisko salīdzinošo pētījumu rezultātos kvalitatīvas izglītības ieguves iespēju nodrošināšanas kontekstā. Tāpat ar skolu direktoriem un pašvaldību pārstāvjiem darba sesijās tiks aplūkoti jautājumi par kompetenču pieeju izglītības saturā un iekļaujošu izglītību mūsdienīgā skolā. Savukārt paneļdiskusijā “Kas ir kvalitatīva izglītība Latvijā” notiks ekspertu un konferences dalībnieku diskusija par izglītības kvalitāti un to ietekmējošiem faktoriem.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.