Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Ministru kabinets otrdien, 1. septembrī, atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto rīkojuma projektu, kas paredz nodot Daugavpils Universitātei valsts nekustamo īpašumu Parādes ielā 1A, Daugavpilī. Tas ļaus augstskolai turpināt nodrošināt augstas kvalitātes studijas un mūsdienu līmenim atbilstošu zinātnisko pētniecību, tādējādi veidojot arī intelektuālu bāzi reģiona harmoniskai attīstībai.

Valdība atļāva Izglītības un zinātnes ministrijai nodot īpašumu augstskolai lietošanā bez atlīdzības, bet no 2017. gada 21. jūnija nodot bez atlīdzības Daugavpils Universitātes īpašumā. Valsts nekustamais īpašums universitātei ir nepieciešams arī, lai efektīvāk piesaistītu dažāda veida Eiropas Savienības infrastruktūras un investīciju projektu finansējumus rekonstrukcijas, renovācijas, energoefektivitātes, studentu studiju un sadzīves uzlabošanas pasākumiem.

Ar Ministru kabineta rīkojumu projektu “Par valsts nekustamā īpašuma Parādes ielā 1A, Daugavpilī, nodošanu Daugavpils Universitātei” iespējams iepazīties šeit [ārēja saite].

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.