Publicēts 03 septembris 2015

Alumniportal 452x352Interneta vietnē Alumniportal Deutschland ir izsludinātas jaunas stipendijas un atbalsta programmas, kurās ir iespēja piedalīties arī Latvijas iedzīvotājiem.

Eiropā atzītas augstākās izglītības iestādes un starptautiski fondi piedāvā dažādas stipendiju iespējas sociālo inovāciju, izpētes un inovāciju, līderības, vācu valodas un kultūras jomās.

Vairāk informācijas šeit: www.alumniportal-deutschland.org.

Alumniportal Deutschlanad ir Vācijas valdības finansēts nekomerciāls projekts, kurā iespējams atrast informāciju par stipendijām un citām atbalsta formām, par darba un izglītības iespējām Vācijā, kā arī piedalīties dažādās diskusiju grupās par pasaulē aktuālām tēmām. Interneta vietnē var reģistrēties ikviens, kas mācījies, studējis vai strādājis Vācijā, vai arī apguvis vācu valodu Latvijā.

Papildu informāciju var sniegt Alumniportal Deutschland pārstāve Latvijā Maija Kāle (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr.26114496).