Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Izglītības un zinātnes ministrijā pirmdien, 14.septembrī, uz ārkārtas sēdi sanāca Profesionālās izglītības un nodarbinātības trīspusējās sadarbības apakšpadome (PINTSA), lai pārrunātu jautājumus par pedagogu darba samaksas jauno modeli. PINTSA pauda atbalstu pedagogu darba samaksas jaunajam modelim un noteikumu virzīšanai apstiprināšanai Ministru kabinetā kopā ar valsts budžetu 2016.gadam.

Apakšpadomes ārkārtas sēde tika sasaukta pēc Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) ierosinājuma. Sēdes laikā Izglītības un zinātnes ministrijas un LIZDA pārstāvji iepazīstināja ar pedagogu darba samaksas jaunā modeļa izstrādi un ieviešanas grafiku.

Tāpat tika runāts par 2015.gada budžetā no līdzekļiem neparedzētie gadījumiem rezervēto trīs miljonu eiro, kas paredzēti pedagogu darba samaksas nodrošināšanai, pārdali augstākajai izglītībai, zinātnei, mazām skolām. PINTSA pauda atbalstu šā finansējuma saglabāšanai nozarei.

PINTSA ir Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes institucionālās sistēmas sastāvdaļa, kurā darbojas valdības, Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības pārstāvji. PINTSA darbību nodrošina Izglītības un zinātnes ministrija.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.