Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Atvērto durvju dienā, 9.oktobrī, aicinām ciemos uz Izglītības un zinātnes ministriju, kur varēs uzzināt ne tikai par brīvprātīgā darba iespējām, bet arī iepazīties ar ministrijas darbību. Stāstīsim par brīvprātīgā darba veidiem un iespējām gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Savā brīvprātīgā pieredzē un gūtajās atziņās dalīsies ministrijas darbinieki, savukārt kolēģi no Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras pastāstīs par Eiropas brīvprātīgā darba programmu, kas paver iespēju būt brīvprātīgajam arī citās valstīs. Būs iespēja arī dzirdēt šīs programmas pieredzes stāstus no tās dalībniekiem.

Klātienē varēs satikt izglītības un zinātnes ministri Mārīti Seili un valsts sekretāri Līgu Lejiņu un uzdot viņām sev interesējošos jautājumus. Atvērto durvju dienā varēs ne tikai ielūkoties ministrijas telpās, bet arī tās interesantākajos vēstures faktos.

Atvērto durvju dienā apmeklētāji tiks uzņemti divās grupās plkst.9.00 un plkst.11.00. Gan grupas, gan individuālie apmeklētāji aicināti pieteikties līdz šā gada 4.oktobrim, sūtot pieteikumu uz e pastu: laura.zaharova[at]izm.gov.lv. Tā kā dalībnieku skaits ir ierobežots, aicinām pieteikties savlaicīgi! Piesakoties jānorāda visu apmeklētāju vārdi un uzvārdi, kā arī laiks, kurā vēlas apmeklēt ministriju (plkst. 9.00 vai plkst.11.00). Apmeklējot Izglītības un zinātnes ministriju, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.