Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile 21. septembrī piedalījās Ķīnas - Centrālās un Austrumeiropas izglītības politikas dialoga sanāksmē Varšavā, Polijā. M. Seile, vadot vienu no sanāksmes paneļdiskusijām par augstākās izglītības internacionalizāciju, atgādināja par nepieciešamību veidot ciešu sadarbību starp izglītību un darba tirgu, uzsvēra pozitīvo līdzšinējo sadarbību starp Ķīnu un Centrālo un Austrumeiropu, kā arī minēja Latvijas un Ķīnas divpusējo sadarbības līgumu kā pamatu labai sadarbībai un izaugsmei nākotnē.

Diskusijas dalībnieki arī pārrunāja, ka jo īpaši nelielām tautsaimniecībām tirgus dinamikas dēļ augstākajai izglītībai kvalitātes prasība ir ārkārtīgi svarīga. Vienlaikus sabalansētai attīstībai nepieciešams līdzsvars un kompromisi starp globālajām un lokālajām vajadzībām.

M. Seile ar sanāksmes dalībniekiem dalījās arī Latvijas pieredzē par paveikto augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanā un Akadēmiskās informācijas centra attīstības plāniem starptautiski konkurētspējīgas augstākās izglītības veicināšanā.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.