Publicēts 29 Septembris 2015

Akadēmiskās informācijas centra [ārēja saite] Augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanas departaments (turpmāk - Augstākās izglītības kvalitātes aģentūra) saskaņā ar Augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanas padomes 2015. gada 16. septembra lēmumu izsludina atkārtotu pieteikšanos uz Studiju akreditācijas un studiju programmu licencēšanas komisijas locekļu vietām.

Augstākās izglītības kvalitātes aģentūra veic komisijas kandidātu atlasi, balstoties uz Augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanas padomes apstiprinātajiem Studiju akreditācijas komisijas un Studiju programmu licencēšanas komisijas locekļu atlases kritērijiem un vadlīnijām [ārēja saite].

Pretendentus lūdzam sūtīt CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato savu atbilstību kritērijiem, uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz š.g. 12. oktobrim.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 407 “Augstskolu un studiju virzienu akreditācijas noteikumi” un Ministru kabineta noteikumiem Nr. 408 “Studiju programmas licencēšanas noteikumi”  Studiju akreditācijas un Studiju programmu licencēšanas komisijās ir septiņi locekļi (un 7 aizvietotāji). Lēmumu par komisiju sastāvu, to priekšsēdētāju un vietnieku pieņem Augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanas padome.