Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, atklājot Latvijas Zinātnes padomes forumu “Latvijas zinātne – kā sasniegt izcilību?”, šodien Latvijas Universitātē uzsvēra, ka Latvijā ir daudz labu iestrāžu, veidojot zinātnes attīstībai nepieciešamo pamatu, - ideju kopumu, ko veido cilvēki, un infrastruktūru.

“Mums ir daudz labi izdarītu darbu gan jautājumā, kā piesaistīt Latvijai un paturēt Latvijā spēcīgus zinātniekus, gan lai veicinātu ideju apmaiņu dažādos līmeņos. Tomēr ir skaidrs, ka zinātnei nepieciešams ievērojami lielāks finansējums, lai varētu pilnveidot gan cilvēku kapitālu un cilvēku radītās idejas, gan nepieciešamo zinātnes vidi patiešām izciliem zinātnes sasniegumiem,” uzrunā konferences dalībniekiem teica M. Seile.

Tāpat ministre aicināja nepazaudēt tās izcilības salas, kas Latvijai ir, nekoncentrēt visus spēkus uz kritiku, bet gan, norādot jomas, kur neesam pietiekami veiksmīgi, darīt vairāk, lai Latvijas un starptautiskajai sabiedrībai stāstītu par sasniegtajiem rezultātiem.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.