Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

berni IZM 16102015Karjeras nedēļas laikā šodien, 16. oktobrī, lai iepazītos ar ministrijas darbu, Izglītības un zinātnes ministrijā viesojās pamatskolas “Rīdze” 3. klases skolēni un Mežciema pamatskolas 8. klases skolēni.

Skolēniem bija iespēja noskaidrot, kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas, lai strādātu ministrijā. Par savu karjeru pastāstīja IZM valsts sekretāra vietnieks – Sporta departamenta direktors Edgars Severs, kurš arī dalījās dzīves un darba pieredzē gūtajās atziņās.

Savukārt ministrijas padotības iestādes Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departamenta speciāliste Daiga Udrase jauniešiem pastāstīja par iespējām izzināt dažādas profesijas un nepieciešamajām prasmēm strādājot tajās. Mazākajiem skolēniem bija iespēja profesiju dažādību apzināt spēles veidā.

Bērni iepazinās ar IZM Informācijas centra piedāvātajām iespējām un IZM darbības jomām, apmeklēja ministrijas muzeju, kā arī ielūkojās izglītības un zinātnes ministres Mārītes Seiles kabinetā, iejūtoties ministra lomā.

Ar foto iespējams iepazīties šeit: https://www.flickr.com/photos/izglitibas_ministrija/albums/72157657598869073

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.