Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

logo konkurss LJGLīdz šā gada 4. novembrim ikvienam ir iespēja konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” mājaslapā www.jauniesugalvaspilseta.lv nobalsot par konkursa finālistiem. Cīņu par iespēju kļūt par pirmo Latvijas Jauniešu galvaspilsētu turpina Cēsu novads, Jelgava, Liepāja un Madonas novads sadarbībā ar Gulbenes novadu.

Izglītības un zinātnes ministrijas izsludinātajā konkursā “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” kopumā tika saņemti 10 pieteikumi no pašvaldībām, kuras vēlas nākamajā gadā kļūt par jaunatnes pasākumu centrālo norises vietu. Izvērtējot saņemtos pieteikumus, konkursa žūrija nolēma finālam atlasīt četrus pretendentus, kuriem punktu skaits bija ļoti līdzvērtīgs. Tagad finālisti nodoti sabiedrības vērtējumam. Uzvarētāja noteikšanai tiks ņemts vērā gan žūrijas vērtējums, gan publiskās balsošanas rezultāti.

Konkursa uzvarētājs visa gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Tāpat uzvarētājs saņems goda plāksni ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” un ceļojošo kausu ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”. Konkursa uzvarētāju paziņos svinīgā pasākumā šā gada 5.decembrī.

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Jaunatnes padomi un jauniešu organizāciju “Avantis”. Šāds konkurss tiek rīkots pirmo reizi, un tā mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

Plašāka informācija par konkursu: www.jauniesugalvaspilseta.lv.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.