Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

BMX ValmieraValdība otrdien, 3.novembrī, izskatīja un atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto konceptuālo ziņojumu par augstas klases sportistu sagatavošanas centru sistēmas izveidi. Šādos centros tiks sagatavoti augstas klases jaunie Latvijas sportisti, kuri varēs veiksmīgi konkurēt ar citu valstu sportistiem.

Augstas klases sportistu sagatavošanas centri tiks veidoti vietās, kur jau tagad ir moderna un prasībām atbilstoša sporta bāze, profesionāli treneri, kvalitatīvas izglītības ieguves iespējas un nodrošināti labi sadzīves apstākļi, kā arī pieejami medicīnas un rehabilitācijas pakalpojumi.

Līdz 2017.gada 31.decembrim augstas klases sportistu sagatavošanas centru sistēmas ieviešanas pirmais posms notiks Ventspilī un Valmierā, un tajā piedalīsies 32 jaunie sportisti piecos olimpiskajos sporta veidos – svarcelšanā, vieglatlētikā, šorttrekā, BMX riteņbraukšanā un peldēšanā. Šogad tam piešķirti 80 000 eiro valsts budžeta finansējuma, nākamajos gados tiks atvēlēti 240 000 eiro ik gadu.

Konceptuālais ziņojums “Augstas klases sportistu sagatavošanas centru sistēmas izveide” ir pieejams MK mājaslapā [ārēja saite]

Foto: http://vocsports.lv

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.