Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Siguldas traseMinistru kabinets otrdien, 24. novembrī, atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas priekšlikumu piešķirt 300 000 eiro Bobsleja un kamaniņu trases “Sigulda” infrastruktūras uzlabošanai, lai tur varētu rīkot augstākā līmeņa starptautiskās sporta sacensības kamaniņu sportā, bobslejā un skeletonā.

Par piešķirto finansējumu tiks veikta bobsleja kamanu pacelšanas lifta nomaiņa un junioru starta estakādes projektēšana un būvniecība atbilstoši Pasaules kausa organizēšanas prasībām. Trasē plānots rīkot 2016./2017.gada Pasaules kausa posma sacensības skeletonā un bobslejā divniekiem un 2017.gada Pasaules junioru čempionātu kamaniņu sportā.

Finansējums tiks piešķirts no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta līdzekļiem, veicot finansējuma pārdali. Atbalstu finansējuma piešķiršanai 12. novembrī pauda arī Latvijas Nacionālā sporta padome.

Ar Ministru kabineta rīkojuma projektu “Par apropriācijas pārdali” iespējams iepazīties šeit: http://tap.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40375278&mode=mk&date=2015-11-24

 

Foto: http://www.bobtrase.lv

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.