Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

GodināšanaSestdien, 5. decembrī, svinīgā ceremonijā godinās šā gada brīvprātīgos un paziņos Latvijas pirmo Jauniešu galvaspilsētu. Godināšanas pasākums plkst.14.00 notiks Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā. Pasākuma tiešraide būs vērojama ministrijas mājaslapā www.izm.gov.lv.

Svinīgajā ceremonijā tiks godināti brīvprātīgie no Amatas un Auces novada, Brocēniem, Burtnieku novada, Dagdas, Dobeles, Liepājas, Madonas un Rīgas.

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) kopā ar sadarbības partneriem rīko godināšanu “Gada brīvprātīgais 2015”, lai pateiktos labākiem brīvprātīgajiem par viņu nesavtīgo ieguldījumu sabiedrības labā. Par šā gada brīvprātīgo varēja nominēt pašvaldības, nevalstiskās organizācijas un personas, kuras nodarbojas ar brīvprātīgo darbu.

Latvijas 2016. gada Jauniešu galvaspilsētas paziņošana notiks plkst.15.30. IZM rīkotā konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” uzvarētājs visa nākamā gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Svinīgajā pasākumā uzvarētājs saņems ceļojošo kausu ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”.

Aicinām mediju pārstāvjus 5.decembrī plkst.16.30 uz preses konferenci, kurā piedalīsies IZM valsts sekretāre Līga Lejiņa un Latvijas Jauniešu galvaspilsētas titulu ieguvušās pašvaldības vadītājs, kurš pastāstīs par nākamajā gadā plānotajām aktivitātēm jauniešiem. Preses konference notiks Auditorijas zālē, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā. Preses konferenci būs iespējams vērot tiešraidē ministrijas mājaslapā www.izm.gov.lv.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.