Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

17122015 DBT 678x528Ieguldot vairāk 9,5 miljonus eiro, no kuriem 8,1 miljoni ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums, bet 1,4 miljoni – valsts ieguldījums, modernizēts profesionālās izglītības kompetenču centrs (PIKC) Daugavpils būvniecības tehnikums (DBT). Vairāk nekā 1300 tehnikuma audzēkņu turpmāk varēs apgūt būvdarbu, autotransporta, ceļu būves, inženierkomunikāciju, arhitektūras tehniķa, metāla un kokapstrādes speciālista profesijas darba tirgus pieprasījumam atbilstošās mācību telpās.

Projekta ietvaros tika gan izremontēta un modernizēta skolas ēka, ierīkotas jaunas ķīmijas un fizikas laboratorija, teorētiskie mācību kabineti, gan arī renovēta aktu zāle un sporta zāle. Novecojusī galdniecības un apdares darbu darbnīca tika demontēta, tās vietā izbūvējot jaunu vienotu mācību centru. Praktiskai apmācībai ir izveidotas piecas jaunas darbnīcas - apdares darbu un mūrnieku, metinātāju, sanitārtehnisko darbu un galdnieku praktisko darbu apguvei. Rekonstruēta arī ceļu būvmehāniķu praktiskā darbnīca. No jauna uzbūvēta informācijas centra ēka ar bibliotēku, mācību materiālu krātuvi, arhīvu un darba telpām. Rekonstruēta dienesta viesnīca, atjaunojot energoinstalācijas, siltumapgādi un santehniku.

ERAF projektu „Daugavpils Celtnieku profesionālās vidusskolas mācību aprīkojuma modernizācija un ēku kompleksa infrastruktūras uzlabošana” ar Nr.2014/0004/3DP/3.1.1.1.0/13/IPIA/VIAA/006 īstenot DBT tehnikumā uzsāka 2014.gadā ERAF 3.1.1.1. aktivitātes „Mācību aprīkojuma modernizācija un infrastruktūras uzlabošana profesionālās izglītības programmu īstenošanai” 2. kārtas ietvaros. Projekta īstenošanas rezultātā tehnikums kļuvis par vienu no modernākajām profesionālās izglītības iestādēm Latgales reģionā.

Foto no atklāšanas pasākuma [ārēja saite]

 Modernizētā Daugavpils Būvniecības tehnikuma atklāšana
DBT DBT DBT

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.