Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

BDVTurpmāko divu nedēļu laikā Latvijas Universitāte un Latvijas Lauksaimniecības Universitāte piedāvās savu redzējumu par Bulduru Dārzkopības vidusskolas ilgtspējīgas attīstības scenāriju. Par to šodien vienojās Izglītības un zinātnes ministrijas un abu augstskolu pārstāvji, pārrunājot vidusskolas attīstības iespējas sasaistē ar augstāko izglītību un zinātni.

„Izglītības un zinātnes ministriju un dārzkopības nozari interesē, lai Latvijas vecākajai dārzkopības mācību iestādei tiktu dots jauns starts, lai tās audzēkņi iegūst izcilas mācību iespējas un nozare – izglītotus profesionāļus. Izglītības kvalitāte, mācību un zinātniskās infrastruktūras bāzes pilnvērtīga izmantošana un skolas ilgtspēja ir būtiskākie kritēriji Bulduru Dārzkopības vidusskolas izaugsmei,” tikšanās laikā ar LLU rektori Irinu Pilveri un LU rektoru Indriķi Muižnieku uzsvēra izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Tikšanās laikā rektori iezīmēja sākotnējās idejas un iespējas Bulduru Dārzkopības vidusskolas attīstībai, kā arī abu augstskolu iespējamās sadarbības virzienus. Nākamās nedēļu laikā abas augstskolas detalizēti iepazīsies ar situāciju Bulduru Dārzkopības vidusskolā un sagatavos savu redzējumu par mācību programmu savietojamību, prakšu iespējām, sadarbību ar augstskolu zinātniskajiem institūtiem, esošo un nepieciešamo infrastruktūru un skolas finanšu stabilitāti.

Gandarījumu par notikumu attīstību pēc tikšanās apliecināja arī Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Edvards Smiltēns: „Esam panākuši Zemkopības ministrijas un dārzkopības nozares izpratni par to, ka skolas nākotne ir saistāma ar augstāko izglītību un zinātni. Tagad arī abas universitātes ir aktīvi iesaistījušās Bulduru Dārzkopības vidusskolas nākotnes attīstības scenārija izstrādē. Uzskatām šo par būtisku pozitīvu pagrieziena punktu skolas attīstībai un ceram, ka jau no šā gada 1. septembra tradīcijām bagātā un nozarei tik svarīgā izglītības iestāde sāks kvalitatīvi jaunu dzīvi.”

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.