Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

 Cehija2016./2017. akadēmiskajā gadā ir iespējams pieteikties uz stipendiju studijām Čehijā. Stipendijas tiek piedāvātas atbilstoši Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas un Čehijas Republikas Izglītības, jaunatnes un sporta ministrijas līgumam par sadarbību izglītībā, jaunatnes lietās un sportā 2012.– 2015. gadā, un pamatojoties uz Čehijas Republikas Izglītības, jaunatnes un sporta ministrijas 2016. gada 21. janvāra elektronisko vēstuli Valsts izglītības attīstības aģentūrai. 

2016./2017. akadēmiskajā gadā tiek piedāvātas šādas stipendijas:

  • trīs stipendijas augstskolu mācībspēkiem un augstskolu pētniekiem (uzturēšanās laiks Čehijā – līdz vienam mēnesim);
  • stipendijas bakalaura, maģistra un doktora studijām (kopā 30 mēneši, vēlamais uzturēšanās laiks Čehijā – viens semestris vai 10 mēneši, minimālais uzturēšanās laiks – 2 mēneši).

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2016. gada 14. marts.

Pieteikšanās nosacījumi un iesniedzamo dokumentu saraksts: http://viaa.gov.lv/lat/starpt_fin_intrumenti/stipendijas/stipendiju_piedavajumi/?text_id=38700

NB! Kandidātam nepieciešama ielūguma vēstule.

Pieteikumi jāiesniedz trīs eksemplāros (trešais eksemplārs paliek Valsts izglītības attīstības aģentūrā). Adrese: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, Rīga, LV-1050

Vairāk informācijas:
Aija Jakoviča
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tālrunis: 67814331

 

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.