Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Līdz 30. aprīlim iespējams pieteikties Slovākijas stipendijām, lai studētu un veiktu pētniecības darbu Slovākijā 2016./2017. akadēmiskajā gadā.

Šīm stipendijām var pieteikties Latvijas augstskolu:

  • studenti uz 1–2 semestriem maģistra studijām;
  • studenti uz 1–12 mēnešiem doktora studijām;
  • pasniedzēji, pētnieki un mākslinieki uz 1–12 mēnešiem, lai lasītu lekcijas, veiktu pētniecības darbu vai radītu mākslas darbus.

Stipendijai jāpiesakās tiešsaistē Slovākijas Akadēmiskās informācijas aģentūras mājaslapā www.scholarships.sk, pievienojot nepieciešamos dokumentus. Uzreiz pēc tam visi dokumenti un Slovākijas augstskolas ielūguma vēstules oriģināls jānosūta pa pastu Slovākijas Akadēmiskās informācijas aģentūrai. Pieteikšanās sistēma tiek atvērta ne vēlāk kā 6 nedēļas pirms pieteikšanās beigu datuma.

Iesniedzamo dokumentu saraksts, stipendiju apjoms, vērtēšanas kārtība un cita informācija ir atrodama interneta vietnē www.scholarships.sk.

Pieteikšanās termiņš studijām un pētījumiem 2016./2017. akadēmiskajā gadā – 2016. gada 30. aprīlis (līdz plkst. 16:00 pēc Centrāleiropas laika).
Nākamais pieteikšanās termiņš – 2016. gada 31. oktobris (līdz plkst. 16:00 pēc Centrāleiropas laika) studijām un pētījumiem 2016./2017. akadēmiskā gada pavasara semestrī.

Informācija ievietota, pamatojoties uz Slovākijas Republikas vēstniecības Rīgā 2016. gada 3. februāra vēstuli Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.