Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Ceturtdien, 3.martā, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis tikās ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrību (LIZDA), kurā uzsvēra, ka jaunais pedagogu atalgojuma modelis būs izstrādāts, saskaņots ar sociālajiem partneriem un iesniegts Ministru kabinetā līdz mācību gada beigām, lai pedagogi, dodoties vasaras atvaļinājumā, būtu droši par atalgojuma pieaugumu, sākoties jaunajam mācību gadam.

„Mērķis ir panākt, lai skolotāju atalgojums būtu augstāks par vidējo valstī sabiedriskajā sektorā. Jau šogad pedagogu atalgojuma palielināšanai valsts budžetā ir papildus 9 miljoni eiro un nākamajos gados 27 miljoni eiro. Es redzu arī labas iespējas rast papildus finanšu resursus, lai pedagogu atalgojums būtu virs vidējā sabiedriskajā sektorā,” tā par pedagogu atalgojuma jautājumu saka K.Šadurskis.

Tikšanās laikā ministrs un LIZDA pārrunāja arī citus aktuālus jautājumus pirmsskolas pedagogu atalgojuma jomā, augstākajā izglītībā un zinātnē.

Ministrs uzskata, ka sarunas ar LIZDA bija atklātas un konstruktīvas un tas ir pamats veiksmīga dialoga attiecību turpināšanai.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.