Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

studentu grupa 900x700Lai noskaidrotu labākos jaunos grafiskos dizainerus, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Rīgas Valsts tehnikumu 22. un 23. martā rīko jauno profesionāļu meistarības konkursu profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem.

Meistarībā mērosies profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi no 17 līdz 21 gada vecumam. Konkursa uzdevumi ietvers projekta ieceres izstrādāšanu un vizualizēšanu digitālā formātā, tās materializēšanu izdrukā un telpiskā maketā, kā arī dažāda veida digitālo attēlu izveidi, apstrādi, stilizēšanu un pielāgošanu projekta vajadzībām.

Savas zināšanas un prasmes konkursā apliecinās Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola”, Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas un Ogres tehnikuma audzēkņi. Konkursā sacentīsies arī jaunie profesionāļi no Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas, Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma un Rīgas Valsts tehnikuma.

Konkursā tiks noskaidroti potenciālie kandidāti dalībai starptautiskajos jauno profesionāļu meistarības konkursos EuroSkills un WorldSkills, tāpēc konkursa uzdevumus, pietuvinot tos starptautisko konkursu uzdevumos iekļautajām prasībām, ir izstrādājuši kompetenti nozares eksperti.

Jauno profesionāļu meistarības konkursu VIAA rīko, lai sekmētu profesionālās izglītības attīstību, popularizētu poligrāfijas, izdevējdarbības un datordizaina nozares profesijas, kā arī veicinātu sadarbību starp darba devējiem un izglītības iestādēm.

Konkurss norisināsies Rīgas Valsts tehnikumā, Kr. Valdemāra ielā 1c.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.