Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdē trešdien, 20. aprīlī, spriedīs par Izglītības un zinātnes ministrijas priekšlikumiem sporta valsts budžeta 2017.-2019.gadam iekšējai pārdalei. Priekšlikumi sagatavoti ciešā sadarbībā ar sporta nozares organizācijām.

Tāpat Sporta padomes sēdē izskatīs papildu finansējuma pieprasījumus Latvijas sportistu dalībai augsta līmeņa sporta sacensībās – Vasaras Olimpiskajās un Paralimpiskajās spēlēs Riodeženeiro, pasaules handbola čempionāta kvalifikācijas turnīra izslēgšanas spēlēs un pasaules šaha olimpiādē. Pārrunās arī Eiropas sieviešu šaha čempionāta rīkošanu Latvijā 2017.gadā un Eiropas jauniešu šaha čempionāta organizēšanu Latvijā 2018.gadā.

Sporta padome iepazīsies ar grozījumu Ministru kabineta noteikumos “Sportistu un bērnu ar paaugstinātu fizisko slodzi veselības aprūpes un medicīniskās uzraudzības kārtība” virzības gaitu.

Šī būs pirmā Latvijas Nacionālās padomes sēde Ministru prezidenta Māra Kučinska valdības laikā, līdz ar to sēdē vēlēs padomes priekšsēdētāja vietnieku. Padomes sēdi vadīs tās priekšsēdētājs - Ministru prezidents.

Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde plkst.10.00 notiks Ministru kabineta Ministru prezidentu zālē (Brīvības bulvārī 36, 3.stāvā).

Mediju iespējas: pirms padomes sēdes - TV un foto iespējas. Pēc sēdes – atbildes uz mediju jautājumiem. Plānotais sēdes ilgums – stunda.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.