Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Piektdien, 13. maijā, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis dosies vizītē uz Tukumu, kur tiksies ar Tukuma novada domes priekšsēdētāju Ēriku Lukmanu un domes deputātiem, iepazīsies ar vispārējas izglītības iespējām, apmeklējot skolas, kā arī iepazīstoties ar Tukuma izglītības un sporta infrastruktūras attīstības projektiem.

Ministrs ar Tukuma novada domes priekšsēdētāju, deputātiem un izglītības pārvaldi pārrunās jautājumus, kas saistīti ar reformām Latvijas izglītības sistēmā, kuras mērķis ir sniegt mūsdienīgas un kvalitatīvas izglītības iespējas ikvienam skolēnam. Tikšanās laikā ministrs informēs arī par šobrīd aktuālo jautājumu, kas saistīts ar pedagogu darba samaksas palielināšanas iespējām vispārējā izglītībā un izmaiņām, kas rada motivējošu mehānismu pašvaldībām efektīva skolu tīkla veidošanai. Tukuma novada domes vadība informēs par līdz šim paveikto izglītības jomā un plāniem turpmākajai attīstībai.

Vizītes ietvaros ministrs apmeklēs Tukuma 2. vidusskolu, kur iepazīsies ar attīstības iecerēm, lai ar Eiropas Savienības struktūrfondu finansējumu īstenotu skolas infrastruktūras attīstības plānus. Skolā plānota arī tikšanās ar Tukuma, Engures un Jaunpils novada izglītības iestāžu vadītājiem.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.