Publicēts 22 jūlijs 2016

Starptautiska jaunatnes diena 201612.augustā Izglītības un zinātnes ministrija un Jelgavas pilsētas dome sadarbībā ar biedrību "Latvijas Jaunatnes padome" Jelgavas 6.vidusskolas teritorijā rīko Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības.

Starptautiskās Jaunatnes dienas svinībās jaunieši no visas Latvijas aicināti iesaistīties Latvijas pašvaldību un nevalstisko organizāciju piedāvātajās aktivitātēs, parādīt savus talantus plašākai publikai, kā arī iepazīt Jelgavu, piedaloties orientēšanās spēlē. Vienlaikus ar šīm aktivitātēm, 12.augustā pasākuma vietā risināsies arī Jelgavas pilsētas pagalmu futbolu/ielu futbola turnīra (BASTA) noslēguma posms.

Lai pasākums spētu vienot Latvijas jauniešus, Starptautiskās Jaunatnes dienas svinību organizēšanā īpaši aicinātas sadarboties visas pašvaldības, jaunatnes organizācijas un organizācijas, kas strādā ar jauniešiem!

Pieteikšanās pasākumam līdz 1.augustam, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē: ejuz.lv/1208  
Aktuālā informācija par pasākumu: http://ejuz.lv/notikums

Starptautiskās Jaunatnes dienas svinību mērķis ir vienot jauniešus no visas Latvijas daudzveidīgās izglītojošās un izklaidējošās aktivitātēs, veicināt sadarbību starp jauniešiem, pievērst plašākas sabiedrības uzmanību jauniešiem aktuāliem jautājumiem, kā arī iepazīstināt ar daudzveidīgo pašvaldību un organizāciju piedāvājumu darbā ar jauniešiem. Pasākuma norises vieta izvēlēta, lai godinātu Pirmo Latvijas Jauniešu galvaspilsētu – Jelgavu!


Informāciju sagatavoja:
Latvijas Jaunatnes padome
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tālr. 29209607