Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis 1. septembrī piedalīsies četru Rīgas skolu Zinību dienas svinīgajos pasākumos.

Plkst. 9.00 ministrs piedalīsies Zinību dienā Rīgas Pļavnieku pamatskolā. Tā izveidota 2011. gadā, reorganizējot Rīgas 90. vidusskolu, kurā bija neliels skolēnu skaits vidusskolas klasēs, un Rīgas Pļavnieku sākumskolu, kura atradās pirmsskolas izglītības iestādes telpās. Reorganizācijas procesā tika izveidota Rīgas Pļavnieku pamatskola, kura dažu gadu laikā sasniegusi labus rezultātus, augot kvalitātes rādītājiem un skolēnu skaitam. Pļavnieku pamatskola 2011./2012. mācību gadu uzsāka ar 527 skolēniem, un šo gadu laikā spējusi nodrošināt skolēnu skaita pieaugumu par 25% - šogad 1. septembrī uz skolu dosies 659 bērni.

Plkst. 10.00 Kārlis Šadurskis apmeklēs Itas Kozakevičas Rīgas Poļu vidusskolas svinīgo 1. septembra pasākumu, kurā piedalīsies arī Polijas vēstniece Latvijā Eva Dembska.

Uzsverot matemātikas un STEM zināšanu jomu nozīmīgumu, Zinību dienas ietvaros ministrs plkst. 11.30 viesosies Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā, kur ar apsveikuma uzrunu sveiks 12. klašu skolēnus un pedagogus. Savukārt plkst. 13.00 K. Šadurskis piedalīsies RTU Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) svinīgajā 1. septembra pasākumā. IZV šis būs otrais mācību gads kopš dibināšanas, un jau pirmajā mācību gadā tā ieguvusi pirmo vietu Ata Kronvalda fonda labāko mazo skolu reitingā. IZV šogad mācības sāk un turpina jaunieši no Liepājas, Madonas, Cēsīm, Siguldas, Daugavpils, Valmieras, Preiļiem, Līvāniem, Talsiem, Vecumniekiem, Ozolniekiem, kā arī Rīgas. Daudzi no jauniešiem uzrādījuši izcilus rezultātus valsts matemātikas, fizikas, ķīmijas un bioloģijas olimpiādēs.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.