Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Karjeras nedela 2016 logotipsNo 10. līdz 14. oktobrim divdesmit piecās Latvijas pilsētās un novados notiks Karjeras nedēļa. Tās tēma šogad ir “ES BŪŠU darba tirgū”, aicinot jauniešus iepazīt mūsdienu darba tirgu, tā prasības un daudzveidīgo piedāvājumu. Pirmo reizi Karjeras nedēļa notiks arī Līvānos, Bauskā, Limbažos, Smiltenē un Olainē.

“Katru gadu Karjeras nedēļa aktualizē savlaicīgas un apzinātas tālākās izglītības un karjeras izvēles nozīmi. Tas ir viens no stūrakmeņiem veiksmīgas personiskās dzīves veidošanā, par ko jauniešiem jāsāk domāt jau skolas laikā,” skaidro Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) direktore Dita Traidās. “Jauniešiem ļoti svarīga šķiet profesijas izvēle, taču tikpat būtiska ir prasme atrast piemērotu darbu un veidot profesionālo karjeru, kas sniedz gandarījumu. Tas prasa laiku, iemaņas un zināšanas par darba tirgu, tā tendencēm un noteikumiem, tāpēc šogad izceļam darba tirgus izzināšanas tēmu,” stāsta D. Traidās.

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Jaunieši var piedalīties arī aizraujošās radošās darbnīcās un konkursos.

Šogad Karjeras nedēļa vienlaikus notiek 25 Latvijas pilsētās un novados - Rīgā, Cēsīs, Jelgavā, Jēkabpilī, Gulbenē, Kuldīgā, Liepājā, Ventspilī, Rojā, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Alūksnē, Saldū, Ogrē, Lielvārdē, Talsos, Dagdā, Preiļos, Tukumā, Līvānos, Bauskā, Limbažos, Smiltenē un Olainē.

Visā Latvijā Karjeras nedēļu jau piekto gadu organizē VIAA sadarbībā ar pašvaldību izglītības pārvaldēm. To atbalsta Eiropas Komisijas programmas Erasmus+ Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkls Euroguidance.

Karjeras nedēļas pasākumu programma 25 Latvijas pilsētās un novados pieejama vietnē: viaa.gov.lv/karjeras_nedela, savukārt jaunumi sociālajos tīklos Facebook: facebook.com/KarjerasNedela un Draugiem.lv: draugiem.lv/viaa.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.