Publicēts 06 Septembris 2017

cultural heritageKopējās programmēšanas iniciatīvas “Kultūras mantojums un globālās pārmaiņas: jauns uzdevums Eiropai (CH)” ietvaros ir izsludināts jauns starptautisks pētniecības konkurss “Mantojums mainīgā vidē”. Konkursā līdz 30.novembrim aicinātas piedalīties Latvijas zinātniskās institūcijas.

Pētniecības konkursa mērķis ir radīt jaunas, uz zinātniskajām metodēm balstītas zināšanas un pieejas, lai atbildētu uz strauji mainīgo vidi kultūras mantojuma kontekstā. Pētniecības konkursā ir aicinājums rast risinājumus trīs kultūras mantojuma kategorijās: mainīgā (fiziskā) vide, mainīgā sabiedrības un ekonomiskā vide un mainīgā politiskā un kultūras vide.

Ar pētniecības konkursa pilnu dokumentāciju var iepazīties šeit. - http://www.jpi-culturalheritage.eu/2017/09/jpich-heritage-in-changing-environments-call-for-proposal/

Kontaktpersonas:

Kaspars Karolis, Izglītības un zinātnes ministrijas, Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta vecākais eksperts, tālr. 67047996, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Anda Laķe, Latvijas Kultūras Akadēmijas prorektore zinātniskajā darbā, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 29411108.