Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

superskolotajs2Piektdien, 2018. gada 23. februārī, Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisija sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju organizē praktisko konferenci, kurā augstskolas prezentēs plānotos pasākumus pedagogu izglītības jaunveidei.

Konferencē “Augstskolu plānotie pasākumi pedagogu izglītības modernizācijai un sagatavošanai konceptuāli jaunā kvalitātē Latvijas ilgtspējīgai attīstībai” izglītības jomas eksperti diskutēs par Latvijas Universitātes, Liepājas Universitātes, Daugavpils Universitātes, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas plānotajiem pasākumiem, lai nodrošinātu jaunas kvalitātes pedagogu sagatavošanu darbam Latvijas skolām.

Konferences ietvaros tiks pievērsta īpaša uzmanība jautājumiem par jauno studiju programmu veidošanu sasaistē ar kompetenču pieejas izglītības saturu, augstskolu sadarbību ar nozari, kā arī pētniecības attīstību pedagoģijas jomā.

Konferencē piedalīsies jaunā mācību satura izstrādes eksperti, skolotāji, skolotāju profesionālo organizāciju un skolu direktoru pārstāvji, tehnoloģiju jomas un izglītības politikas plānošanas eksperti.

Pedagoģijas studiju programmu jaunveidei un skolotāju sagatavošanai, akadēmiskā personāla un augstskolu pārvaldības attīstībai, IZM ir paredzējusi investīcijas vairāku ES fondu projektu ietvaros - turpmāko sešu gadu laikā Latvijas augstskolām būs pieejams 10 milj. eiro liels ESF finansējums. Plašāka informācija IZM mājaslapā.

Ar konceptuāli jauno redzējumu par mūsdienu skolotāja vērtībām, lomu un kompetencēm, kā arī jaunās pedagogu izglītības sistēmas veidošanas principiem, var iepazīties IZM izveidotajā vietnē superskolotajs.lv. IZM aicina arī ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties aptaujā un izteikt savu viedokli par to, kādam jābūt mūsdienu skolotājam.

Konference būs skatāma arī tiešsaistē.

 

superskolotajs

 

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.