Publicēts 12 aprīlis 2018

Piektdien, 13.aprīlī, notiks Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde, kuru vadīs Latvijas Nacionālās sporta padomes priekšsēdētājs, Ministru prezidents M.Kučinskis.

Padomē tiks izskatīti sporta federāciju pieteikumi nacionālas nozīmes starptautisko sporta sacensību organizēšanai Latvijā 2018.gadā, kā arī skatīts jautājums par nacionālas nozīmes starptautisko sporta sacensību organizēšanu Latvijā 2019.gadā un turpmākajos gados.

Darba kārtībā iekļauts jautājums par 2021. gada pasaules čempionāta hokejā vīriešiem nepieciešamo valsts līdzfinansējumu 2018.-2021.gadā un par paralimpiskā sporta centra projekta īstenošanai piešķirto valsts budžeta līdzekļu izlietojumu.

Latvijas Nacionālās sporta padomes pārstāvji lems par Latvijas vīriešu hokeja izlases spēlētāju apdrošināšanu saistībā ar izlases dalību 2018.gada pasaules čempionātā hokejā, kā arī izskatīs Latvijas Sporta federāciju padomē saņemto lūgumu par biedrības “Latvijas sporta jogas federācija” atzīšanu.

Latvijas Nacionālās sporta padome ir sabiedriska konsultatīva institūcija, kas piedalās valsts sporta politikas izstrādē, veicina sporta attīstību un sadarbību sporta jomā, kā arī lēmumu pieņemšanu ar sportu saistītajos jautājumus.

Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde rīt, 13. aprīlī, plkst.12.00, notiks Ministru kabineta Ministru prezidenta zālē (Brīvības bulvārī 36, 3. stāvā).

Mediju iespējas: pirms padomes sēdes - TV un foto iespējas. Pēc sēdes – atbildes uz mediju jautājumiem. Iekļūšana Ministru kabineta ēkā ar pastāvīgās akreditācijas kartēm. Ja nepieciešama vienreizējā caurlaide, lūgums ne vēlāk kā 1 stundu pirms pasākuma sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..