Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

shutterstock 750224262018. gada 25. un 26. maijā tehnoloģiju entuziasti, uzņēmēji un ikviens interesents aicināts piedalīties kosmosa tehnoloģiju hakatonā “ActInSpace”. Pieteikties elektroniskajam maratonam iespējams līdz 23. maijam, aizpildot pieteikuma veidlapu.

“ActInSpace” ir Francijas Aeronautikas Aģentūras iniciēts starptautisks inovāciju konkurss, kas šogad vienlaikus notiek vairāk nekā 60 vietās visā pasaulē. Latvijā hakatons norisināsies otro reizi. 2016. gada konkursā uzvarēja komanda “Terrestrial“, kas izstrādāja automašīnu drošības sistēmas risinājumu, ar ko vēlāk pārstāvēja Latviju “ActInSpace” lielajā finālā Francijā, Tulūzā.

Arī šī gada labākā projekta autoriem tiks apmaksāta dalība starptautiskajā finālā Francijā, kas Tulūzas kosmosa šova ietvaros notiks 27. jūnijā, Tulūzā. Fināla galvenā balva ir bezsvara lidojums Airbus lidmašīnā, kā arī speciālbalvas labākajām uzņēmējdarbības un inovāciju idejām.

Hakatona uzdevums ir 24 stundu laikā izstrādāt risinājumus kosmosa tehnoloģiju izmantošanai ikdienas dzīvē. “ActInSpace” ir vienīgais šāda tipa konkurss pasaulē, kur jaunu un inovatīvu risinājumu izstrādei dalībnieki tiek nodrošināti ar Eiropas Kosmosa aģentūras datiem, tehnoloģijām un to patentiem.

Konkursā aicināti piedalīties tehnoloģiju entuziasti, uzņēmēji, studenti un citi interesenti, kas vēlas izmēģināt savus spēkus Eiropas Kosmosa aģentūras datu, tehnoloģiju un patentu realizēšanā jaunos un inovatīvos risinājumos!

Pasākumu organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri, Eiropas Kosmosa aģentūru un Francijas Kosmosa aģentūru.

Latvijas hakatons norisināsies 25.un 26. maijā Rīgā, Turība Business HUB, Graudu iela 68.

Dalība pasākumā - bezmaksas.

Act in space buklets 1 7

 

 

pilnkrasu bez laukuma rgb 37

 

zalologo

 

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.