Publicēts 22 jūnijs 2018

untitled 1 500x50029.jūnijā, plkst.14.00, Cēsu pils parkā ikviens aicināts uz sarunu festivāla "Lampa" sarunu "Nākotnes līdera portrets". Sarunā par līdera portretu piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrija, Valsts izglītības attīstības aģentūra, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, Nodarbinātības valsts aģentūra un Valsts administrācijas skola.

Diskusija norisināsies Valsts kancelejas teltī - 9. 

Neskatoties uz tehnoloģiju laikmetu, viss sākas ar cilvēkiem, tāpat kā katra komanda sākas ar līderi. Dinamiskajā ikdienā līdera loma kļūst arvien nozīmīgāka gan privātajā sektorā, gan valsts pārvaldē. Kādiem jābūt rītdienas līderiem, kuri veidos Latvijas nākotni?

Sarunu festivāls "Lampa" ir vide un impulss nemitīgai sevis pilnveidošanai mūžīgi mainīgajā pasaulē. Festivāla saturs neatstāj vienaldzīgu – tās ir divas dzīvesprieka pilnas dienas, kurās asināt prātu, paplašināt redzesloku un izaicināt savus priekšstatus. Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt. Visiem, kas vēlas uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem.

 

Programma

Festivāla karte: 

lampa 2018 desktop 1500px x