Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Pieauguso izglitiba shutterstock 1988145592018. gada 22. augustā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču zālē notiks Izglītības un zinātnes ministrijas organizētais forums “Pieaugušo izglītība šodien un rīt”. Dalībai forumā lūgums reģistrēties līdz 13. augustam: http://bit.ly/registreties_forumam. Vietu skaits ir ierobežots.

Foruma rīta sesijā vairāku ministriju un pakļautības iestāžu pārstāvji iepazīstinās ar šobrīd īstenotiem apjomīgiem Eiropas Sociālā fonda projektiem un citām aktivitātēm, kuru ietvaros tiek atbalstīta pieaugušo izglītība gan individuāli, gan motivējot darba devējus iesaistīties darbinieku izglītības atbalsta programmās.

Dienas otrajā daļā notiks paneļdiskusija “Labas prakses piemēri pieaugušo izglītības īstenošanā”, kā arī darbs grupās un viedokļu apmaiņa pie brīvā mikrofona.

Pieaugušo izglītības forums “Pieaugušo izglītība šodien un rīt” notiek IZM Erasmus+ projektu

“EPALE Nacionālais atbalsts dienests” un “Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītībā” ietvaros. Forums organizēts, lai aktualizētu pieaugušo izglītības jautājumus un raisītu diskusiju par pieaugušo izglītības nākotnes risinājumiem Latvijā,

 

Foruma programma pieejama šeit.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.