Publicēts 06 Septembris 2018

labo darbu nedela 2018Jau desmito gadu norisināsies akcija “Labo darbu nedēļa”, kas šogad notiks no 15. līdz 21.oktobrim. Tās laikā labo darbu veikšanā aicināti aktīvi iesaistīties gan paši mazākie, gan jau pieredzējuši labo darbu veicēji, mudinot aizdomāties par katru vissīkāko darbiņu, kas citu spēj padarīt priecīgāku un atvieglo ikdienas dzīvi. Palīdzēšana ļaus ne tikai kādu iepriecināt, bet arī sniegs gandarījumu par padarīto.

"Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Tā var būt palīdzība kādam vientuļam cilvēkam vai vienkārša aprunāšanās, pat smaids un labs vārds kādam var nozīmēt daudz. Daudzdzīvokļu mājas teritorijas sakopšana, rūpes par dabu, dzīvniekiem, apkārtējiem - tie ir neskaitāmi daudzie darbiņi, kurus ikdienā nepamanām vai nepietiek laika paveikt. Šī ir nedēļa, kad mērķtiecīgi ieplānot un padarīt ko labu, lai iepriecinātu gan citus, gan sevi.

Katram pašam ir iespēja iniciēt ideju par nepieciešamo Labo darbu vai iesaistīties un līdzdarboties kādā no "Labo darbu nedēļa" lapā pieteiktajām aktivitātēm.

Akciju rīko labdarības organizācija Palīdzēsim.lv.