Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

emma matthews 558684 unsplashLai apkopotu informāciju par pieaugušo izglītības pasākumiem, semināriem, konferencēm un citām pieaugušo izglītības aktivitātēm, Eiropas Komisijas Erasmus+ programmas projekta “Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītībā” ietvaros ir izveidots Pieaugušo izglītības notikumu kalendārs.

Notikumu kalendārs veidots kā vienota platforma, kurā tiks apkopoti gan reģionālas, gan nacionālas nozīmes pasākumi, konferences, semināri un vebināri. Kalendārā būs pieejama informācija, kas būtiska gan pieaugušajiem, kas vēlas pilnveidot savu profesionālo kompetenci, piedaloties dažādos kursos un semināros, gan informācija, kas noderīga pieaugušo izglītības īstenotājiem un īstenošanā iesaistītajām pusēm – profesionālās izglītības kompetences centriem (PIKC), pašvaldību pārstāvjiem un pieaugušo izglītības koordinatoriem.

PIKC un pašvaldību pārstāvji aicināti sūtīt aktuālo informāciju par plānotajiem vai notikušajiem pasākumiem uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.