Publicēts 25 Oktobris 2018

emma matthews 558684 unsplashLai apkopotu informāciju par pieaugušo izglītības pasākumiem, semināriem, konferencēm un citām pieaugušo izglītības aktivitātēm, Eiropas Komisijas Erasmus+ programmas projekta “Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītībā” ietvaros ir izveidots Pieaugušo izglītības notikumu kalendārs.

Notikumu kalendārs veidots kā vienota platforma, kurā tiks apkopoti gan reģionālas, gan nacionālas nozīmes pasākumi, konferences, semināri un vebināri. Kalendārā būs pieejama informācija, kas būtiska gan pieaugušajiem, kas vēlas pilnveidot savu profesionālo kompetenci, piedaloties dažādos kursos un semināros, gan informācija, kas noderīga pieaugušo izglītības īstenotājiem un īstenošanā iesaistītajām pusēm – profesionālās izglītības kompetences centriem (PIKC), pašvaldību pārstāvjiem un pieaugušo izglītības koordinatoriem.

PIKC un pašvaldību pārstāvji aicināti sūtīt aktuālo informāciju par plānotajiem vai notikušajiem pasākumiem uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..