Izvēlne

Aptauja

Kā aktualizēt drošības jautājumus, sākoties vasaras brīvlaikam?
Par to īpaši jārunā skolā pirms mācību gada beigām
7
Tā ir vecāku atbildība
23
Par šiem jautājumiem skolai un vecākiem ar bērniem jārunā regulāri
161

Kopējais balsu skaits: 191

edgar chaparro 661261 unsplashTrešdien, 2018.gada 12. decembrī, notiks šajā gadā pēdējā Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde. Tajā plānots lemt par naudas balvu piešķiršanu par izciliem sasniegumiem XXIII Ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā un par izciliem sasniegumiem sportā 2017.gada nogalē un 2018.gadā.

Lai nodrošinātu naudas balvu izmaksu sportistiem, viņu treneriem, apkalpojošajam personālam un sporta federācijām, šim mērķim kopumā nepieciešami vairāk nekā 1,1 milj. eiro.

Trešdien sporta padomē izskatīs arī jautājumu par akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” 2018. gadā plānoto ziedojumu sadali sporta nozares attīstības veicināšanai. Tāpat tiks lemts par 2019. gadā plānoto nacionālas nozīmes starptautisko sacensību norisi Latvijā, izskatīti vairāku sporta institūciju iesniegumi par finansējuma piešķiršanu, kā arī citi jautājumi.

Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde trešdien, 12. decembrī, notiks Ministru kabineta Ministru prezidentu zālē 3.stāvā, Brīvības bulvārī 36. Sēde sāksies plkst.15.00.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.