Publicēts 26 februāris 2019

vebinars2019. gada 6. martā plkst. 15.00 notiks tiešsaistes seminārs par projektu finansējuma iespējām un pieteikumu sagatavošanu pētniecības projektu konkursiem Kopējās programmēšanas iniciatīvās.

Pieteikumus var iesniegt par šādām tēmatikām:

🔎 par klimata pārmaiņām jūrās un okeānos - pieteikumu var iesniegt līdz šā gada 14.jūnijam;
🔎 par pārtikas un diētas ietekmi uz lieko svaru – pieteikums par dalības interesi jāiesniedz līdz 2.aprīlim;
🔎 par pārtikas un uztura drošību - pieteikums par dalības interesi jāiesniedz līdz 4. aprīlim;
🔎 par ilgtspējīgas un izturīgākas lauksaimniecības pārtikas un ne-pārtikas sistēmām - pieteikums par dalības interesi jāiesniedz līdz 19. martam;
🔎 par jūras tehnoloģijām - pieteikums par dalības interesi jāiesniedz līdz 29.martam;
🔎 par mikroplastiku jūrās un okeānos - pieteikumu var iesniegt līdz šā gada 28. februārim.

Latviju Kopējās programmēšanas iniciatīvās pārstāv Izglītības un zinātnes ministrija, nodrošinot Latvijas dalībniekiem finansējumu projektu īstenošanai. Pieteikumus iesniegt var zinātnisko institūciju reģistrā esošās zinātniskajām institūcijas, kas atbilst pētniecības un zināšanu izplatīšanas organizācijas statusam.

Pirms tiešsaistes semināra un tā laikā būs iespējams uzdot interesējošos jautājumus, nosūtot tos uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot tel. 67047996.

Prezentācija „Aktuālie pētniecības projektu konkursi Kopējās programmēšanas iniciatīvās” (.pdf)

Atbalsts pieejams projekta 1.1.1.5/17/I/002 „Integrētie nacionālā līmeņa pasākumi Latvijas pētniecības un attīstības interešu pārstāvības stiprināšanai Eiropas pētniecības telpā” ietvaros.

ERAFlogo