Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Šodien, 2019. gada 25. jūnijā, valdība apstiprināja Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto rīkojuma projektu par nacionālās sporta bāzes statusa piešķiršanu sporta bāzei "Jauno jātnieku skola".

Sporta bāzē regulāri tiek rīkotas starptautiskās sacensības jātnieku sportā, Jauno jātnieku skolas turnīri un citi sporta pasākumi profesionāļiem, amatieriem, kā arī bērniem un jauniešiem. Piešķirot Jauno jātnieku skolai nacionālās sporta bāzes statusu, tiks veicināta nacionālo sporta bāzu attīstība un radīti apstākļi Latvijas sportistu sagatavošanai startiem olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos un citās sporta sacensībās, kā arī starptautisku sporta sacensību norisei Latvijā.

Jātnieku skola ir izveidota 2007.gadā un tās dibinātājs ir biedrība "Jauno jātnieku skola". Sporta bāzi veido izjādes laukumi, manēžas, zirgu staļļi un palīgēkas, kas kalpo jātnieku sporta vajadzībām. Sporta bāze atrodas Inčukalna pagastā, Inčukalna novadā.

Rīkojuma projekts "Par nacionālās sporta bāzes statusa piešķiršanu sporta bāzei "Jauno jātnieku skola"" pieejams MK tīmekļvietnē.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.