Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Latgaliešu kultūras biedrība aicina skolu un augstskolu vadību, skolēnus, studējošo pašpārvaldes un vecāku komiteju pārstāvjus līdz 9. septembrim pieteikt savus izcilākos Latgales reģiona pedagogus Nikodema Rancāna balvai.

Balva tiks pasniegta piecās kategorijās - par latgaliešu valodas, kultūrvēstures un novadmācības popularizēšanu un ieviešanu mācību vai studiju vidē; par inovāciju/inovatīvas metodikas lietojumu apmācību procesā; par mūsdienīgu un radošu pieeju skolēnu darba tikuma audzināšanai un amatu apmācībai; par veiksmīgu debiju (pedagogiem ar darba stāžu, kas nav ilgāks par trīs gadiem) un par latviskās un latgaliskās kultūrvides veidošanu pirmsskolas izglītības iestādēs.

Konkursa un balvu pasniegšanas tradīciju iedibinājusi Latgaliešu kultūras biedrība, kas rīko konkursu sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Latgales pašvaldībām. Konkursa mērķis ir stiprināt pedagoga profesijas prestižu un atpazīstamību sabiedrībā, godinot izcilu veikumu pedagoģiskajā darbībā, latviskās un latgaliskās kultūras tradīciju ieaudzināšanu jaunajā paaudzē.

Balva nosaukta par godu izcilajam katoļu garīdzniekam un pedagogam Nikodemam Rancānam (1870–1933), Latgales pirmās atmodas dalībniekam ar iespaidīgu devumu Latgales kultūrai un izglītībai.

Balvas pasniegšanas svinīgā ceremonija notiks 22. septembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā.

Informāciju par konkursu, nolikumu un pieteikuma anketu atradīsiet šeit.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.