Publicēts 26 Jūnijs 2015

Studenti un jaunie profesionāļi aicināti pieteikties dalībai Āzijas un Eiropas fonda (ASEF) 19. Vasaras Universitātē „Ilgtspējīga urbanizācija kultūras mantojuma pilsētās“(“Sustainable Urbanisation in Heritage Cities”). Pieteikšanās [ārēja saite]: līdz 2015.gada 30.jūnijam.

19. ASEF Vasaras Universitāti, sniedzot ieguldījumu studentu mobilitātei Āzijas un Eiropas sanāksmes (ASEM) valstīs, organizē ASEF no 9. līdz 21.augustam Indijā (Pune) ASEF Jauno līderu programmas (ASEF’s Young Leaders Programme) ietvaros.

Divu nedēļu ilgais projekts piedāvā aizraujošu programmu, kas ietvers lekcijas, seminārus, apmācības un ideju izstrādes pasākumu, kur dalībnieki kopīgi attīstīs fiziskos un digitālos prototipus, sociālās ietekmes modeļus un biznesa plānus.

ASEF Vasaras Universitāte ir uz risinājumiem balstīta platforma, lai apmainītos ar idejām un praksi, iesaistoties starpkultūru sadarbībā par urbanizācijas un kultūras mantojuma aizsargāšanas jautājumiem; kā arī platforma, kur sadarboties dažādiem ekspertiem, sākot no pilsētplānotājiem, tehnoloģiju speciālistiem un līdz pat pilsoniskās sabiedrības organizācijām, kas strādā ar kultūras mantojuma saglabāšanu.

ASEF Vasaras Universitāte ir ilgstošs projekts, ko vada ASEF kopš 1998.gada. Tas ir divu nedēļu ilgs ikgadējs projekts ar mērķi veicināt starpkultūru tīklus starp jauniešiem no ASEM dalībvalstīm.

Vairāk informācijas, tai skaitā par dalībniekiem segtajām izmaksām skatiet: http://www.asef.org/projects/themes/education/2876-ASEFSU

Papildu informācija par 19. ASEF Vasaras Universitātē Indijā (.pdf) (angļu valodā)

Kontaktinformācija (saziņa angļu valodā):
Ms Maneeha CHOWDHURY
Project Coordinator
Asia-Europe Foundation (ASEF)
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

19th ASEF 678x528