Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Šodien Ministru Kabinets (MK) apstiprinājis ekonomikas zinātņu doktori Irinu Seņņikovu par Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RSEBAA) rektori. Augstskolas Satversmes sanāksme prof. Senņikovu par rektoru atkārtoti ievēlēja 2015. gada 13. aprīlī.

Irina Senņikova augstskolā RSEBAA strādā kopš tās dibināšanas pirmsākumiem. Viņai ir maģistra grāds angļu filoloģijā, MBA grāds un doktora zinātniskais grāds vadībzinībās intelektuālās uzņēmējdarbības jomā. Irina Senņikova pasniedz lekcijas vadībzinībās, vadībā un organizāciju vadīšanā. I. Senņikova ir iesaistījusies vairākos starptautiskajos projektos, bijusi viena no Starptautiskās uzņēmējdarbības foruma dibinātājiem, un šobrīd ir Eseksas Universitātes uzņēmējdarbības un biznesa skolas vecākā biedre, kā arī ir EQUAL valdes priekšsēdētāja un CEEMAN akreditācijas valdes locekle.

Augstskolas RSEBAA rektora vēlēšanas notiek ik pēc pieciem gadiem. Rektoru vēl augstskolas Satversmes sapulce. Pirmo reizi Irina Senņikova par rektori augstskolā RSEBAA tika ievēlēta 2010. gadā.

Ar MK lēmuma projektu iespējams iepazīties šeit: http://tap.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40362485

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.