Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

Planšetdatori mācībāsJaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai starptautiskā seminārā dažādu priekšmetu skolotājiem par planšetdatoru izmantošanu mācību stundās un eTwinning projektos. Seminārs no 9.līdz 11.oktobrim notiks Tulūzā, Francijā. Pieteikšanās termiņš – 2015. gada 3.septembris, aizpildot tiešsaistes anketu [ārēja saite].

Semināru organizē Francijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests sadarbībā ar Maltas eTwinning Nacionālo atbalsta dienestu. Semināra darba valoda – angļu. 

Seminārā skolotāji praktiskās nodarbībās apgūs planšetdatoru izmantošanā mācību darbā un eTwinning projektos, izmēģinās eTwinning.net platformas rīkus, kā arī varēs uzzināt par skolotāju iespējām iesaistīties starptautiskos tiešsaistes projektos. Semināra laikā notiks arī praktiska eTwinning projekta plānošana – dalībnieki apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus un nodarbību laikā arī reģistrēs projektus.

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus un interesi par planšetdatoru izmantošanu mācību stundās
Seminārā piedalās: skolotāji no Bulgārijas, Čehijas, Francijas, Īrijas, Latvijas, Luksemburgas, Maltas un Ukrainas
Tēma: „Planšetdatoru izmantošana mācību stundās”
Laiks: 2015.gada 9.līdz 11.oktobris
Vieta: Tulūza, Francija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 pamatskolas skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Dažādu priekšmetu skolotājs, kas māca skolēnus vecumā no 10 līdz 14 gadiem
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem 
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs vai medijos (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Tulūza – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 3.septembra plkst. 24.00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē [ārēja saite]. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Francijā”) vai zvanot uz 67358067.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.