Notikumu kalendārs

  • 2019.gada 03.aprīlis, trešdiena
2019.gada 03.aprīlis, trešdiena

Dienas notikumi

Plkst.9.30 ministre Ilga Šuplinska piedalās Saeimas sēdē, Jēkaba ielā 11, Rīga.

Plkst.10.00 valsts sekretāra vietniece - Struktūrfondu departamenta direktore Santa Šmīdlere piedalās seminārā - diskusijā par jauno mācību saturu pirmsskolā un pamatizglītībā un tā īstenošanai nepieciešamajiem digitālajiem mācību līdzekļiem, digitālo mācību un metodisko līdzekļu ilgtspēju un īpašumtiesībām, Radisson Blu Daugava Hotel Rīga, Kuģu ielā 24, Rīga. Plašāka informācija.

Plkst.10.00 IZM Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktora vietniece pieaugušo izglītības jomā Baiba Bašķere piedalās Balvu profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas jauniešu, darba ņēmēju, uzņēmēju un profesionāļu forumā ”Profesionālā izglītība – atslēga uz darba tirgu”.

Plkst. 13.00 IZM Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktora vietniece pieaugušo izglītības jomā Baiba Bašķere piedalās Rēzeknes tehnikuma multifunkcionālās zāles svinīgajā atklāšanā. Zāle izbūvēta SAM 8.1.3.aktivitātes “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” ietvaros.

Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāre Līga Lejiņa piedalās Eiropas Savienības Konkurētspējas ministru padomes sanāksmē Bukarestē, Rumānijā.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra organizē jauniešu apmaiņas projektu pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu.

dienas notikumi.jpeg