Izvēlne

Aptauja

Jūsuprāt, kuras viedās specializācijas jomas nākamajos desmit gados attīstīsies visstraujāk?
Viedie materiāli, tehnoloģijas un inženiersistēmas
30
Zināšanu ietilpīga bioekonomika
5
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
31
Biomedicīna, medicīnas tehnoloģijas, biofarmācija un biotehnoloģija
26
Viedā enerģētika
13
Sociālās un humanitārās zinātnes
7

Kopējais balsu skaits: 112

Izglītības un zinātnes ministrija ir izstrādājusi grozījumus  Ministru kabineta 2016.gada 19.aprīļa noteikumos Nr.249 "Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.1.3.specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu" īstenošanas noteikumi".  Grozījumu  noteikumu projektu plānojam izsludināt valsts sekretāru sanāksmē š.g. 29.martā.  Aicinām visus interesentus iepazīties ar projektu un rakstiski sniegt savus ierosinājumus vai iebildumus, noteikumu projekta pilveidei. 

Noteikumu projekta mērķis ir pārdalīt Profesionālās izglītības kompetences centram „Nacionālā Mākslu vidusskola” Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolai maksimāli plānoto kopējo attiecināmo finansējumu, precizēt sasniedzamo specifiskā atbalsta finanšu rādītāju – sertificētu izdevumu apmēru uz 2018. gada 31. decembri, kā arī veikt redakcionālus un tehniskus precizējumus, kas nemaina sākotnējā normatīvā akta būtību, bet nepieciešami viennozīmīgai tā piemērošanai. Plānotais noteikumu projekta spēkā stāšanās laiks ir 2018. gada maijs.

Aicinām iepazīties ar ministrijas izstrādāto noteikumu projektu un tā anotāciju un rakstiski sniegt savus ierosinājumus, ieteikumus vai iebildumus noteikuma projekta uzlabošanai.

Viedokļus un komentārus līdz 2018.gada 15. aprīlim lūdzam sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

LV ID EU logo ansamblis ERAF RGB

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.