Izvēlne

Aptauja

Jūsuprāt, kuras viedās specializācijas jomas nākamajos desmit gados attīstīsies visstraujāk?
Viedie materiāli, tehnoloģijas un inženiersistēmas
30
Zināšanu ietilpīga bioekonomika
5
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
31
Biomedicīna, medicīnas tehnoloģijas, biofarmācija un biotehnoloģija
26
Viedā enerģētika
13
Sociālās un humanitārās zinātnes
7

Kopējais balsu skaits: 112

 

Noteikumu projekts izstrādāts ar mērķi atvieglot projekta īstenošanu, mazinot administratīvo slogu, kas saistīts ar izdevumu pamatojošās dokumentācijas uzkrāšanu un uzglabāšanu. Tas attieksies gan uz  uzņēmumiem un profesionālās izglītības iestādēm, kas iesaistītas projektā, gan arī uz  Latvijas Darba devēju konfederācijas un Centrālās finanšu un līgumu aģentūras darbībām, kas saistītas uzņēmumu un profesionālo izglītības iestāžu iesniegto izdevumu pamatojošās dokumentācijas pārbaudēm.

Izstrādātie  noteikumu grozījumi   paredz vienas vienības izmaksu metodikas izstrādāšanu un tās saskaņošanu ar vadošo iestādi. Grozījumi arī nosaka  izmaiņas projekta  starpposma rādītājos uz 2018.gada 31.decembri, kas saskaņotas ar  Darbības programmā  „Izaugsme un nodarbinātība” veiktajiem grozījumiem. 

Aicinām iepazīties es ar ministrijas izstrādāto noteikumu projektu un tāanotāciju un rakstiski sniegt savus ierosinājumus, ieteikumus vai iebildumus noteikuma projekta uzlabošanai.

Viedokļus un komentārus līdz 2018.gada 30. septembrim lūdzam sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

LV ID EU logo ansamblis ESF RGB

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.