Kontakti

+371 67226209

+371 67223905

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050, Latvija

info@izm.gov.lv

pasts@izm.gov.lv (oficiālai sazinai)

IZM telekomunikācijas sakarus nodrošina CSC Telecom. Zvanot no cita operatora, zvanītājs maksā atbilstoši tā noteiktajiem tarifiem.

izm eka ML

Darba laiks

Pirmd. - ceturtd. 08.30-17.15
Piektd. 08.30-16.00

Pusdienas pārtraukums no 12.30-13.00, pirms vizītes lūdzam sazināties ar attiecīgo speciālistu.

 

Nosūtīt E-iesniegumu

Rekvizīti

Iestāde: LR Izglītības un zinātnes ministrija
Reģ. nr.: 90000022399
PVN maksātāja reģ.nr.: LV90000022399
Adrese: Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050, Latvija
Konts valsts kasē: LV09TREL2150170103000 (centrālais aparāts)
Valsts kase: TRELLV22

 

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus.

 

IZM padotības valsts pārvaldes iestādes un izglītības iestādes

 

 

Vadība

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Ministre

Ilga Šuplinska

67047810

ilga.suplinska@izm.gov.lv

Parlamentārais sekretārs Reinis Znotiņš 67047805 reinis.znotins@izm.gov.lv
Valsts sekretāre

Līga Lejiņa

67047766 liga.lejina@izm.gov.lv

Ministra birojs

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Ministres biroja vadītāja

Ineta Kristovska

+371 67047954

ineta.kristovska@izm.gov.lv

Ministres padomniece (komunikācijas jautājumos) 

Ieva Līne

+371 67047960

ieva.line@izm.gov.lv

Ministres padomniece (finanšu jautājumos)

Linda Medne

+371 67047796

linda.medne@izm.gov.lv

Ministres ārštata padomnieks augstākās izglītības un zinātnes jautājumos (Vidzemes augstskolas rektors)

Gatis Krūmiņš    

Ministres palīgs

Rodijs Ronis 67047810

rodijs.ronis@izm.gov.lv

Nozares padomniece (zinātnes nozarē) (Briselē)

Lauma Sīka

+3222383168

lauma.sika@mfa.gov.lv

Nozares padomniece OECD un UNESCO (Parīzē)

Laura Treimane

+33666568065

laura.treimane@mfa.gov.lv

Nozares padomniece izglītības, sporta nozarē un jaunatnes jomā (Briselē) 

Maija Zvirbule +3222383307 maija.zvirbule@mfa.gov.lv
Valsts sekretāra palīgs juridiskajos jautājumos

Andris Kerls

+371 67047918 andris.kerls@izm.gov.lv

Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Valsts sekretāra vietnieks - departamenta direktors

Dmitrijs Stepanovs

+371 67047971

dmitrijs.stepanovs@izm.gov.lv

Direktora vietniece politikas ieviešanas un monitoringa jomā

Diāna Laipniece

+371 67047843

diana.laipniece@izm.gov.lv

Direktora vietniece augstākās izglītības jomā

Dace Jansone

+371 67047785

dace.jansone@izm.gov.lv

Vecākais eksperts (starptautiskās pētniecības sadarbības iniciatīvas)

Kaspars Karolis

+371 67047996

kaspars.karolis@izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Inta Jaunzeme

+371 67047881

inta.jaunzeme@izm.gov.lv

Juriskonsulte (zinātne un inovācijas)

Anita Depkovska

+371 67047772

anita.depkovska@izm.gov.lv

RIS3 vienības vadītājs

Jānis Paiders

+371 67047936

janis.paiders@izm.gov.lv

Eksperte

Daiga Ivsiņa

+371 67047874

daiga.ivsina@izm.gov.lv

Nozares eksperte (RIS3 jomā)

Sarmīte Mickeviča

+371 67047984 sarmite.mickevica@izm.gov.lv
Juriskonsulte

Nadežda Mazure

67047940 nadezda.mazure@izm.gov.lv
Vecākā eksperte (zinātnes politikas plānošanas jomā)

Lana Frančeska Dreimane

67047970 lana-franceska.dreimane@izm.gov.lv
Eksperte

Marika Laudere

67047895 marika.laudere@izm.gov.lv
Vecākā eksperte

Kristīne Zommere-Rotčenkova

67047849

Kristine.Zommere-Rotcenkova@izm.gov.lv

zinatnes.baze@izm.gov.lv

Nozares eksperte (RIS3)

Kristīne Krumberga

67047981 kristine.krumberga@izm.gov.lv
Nozares eksperte (RIS3)

Dagnija Butāne

67047885 dagnija.butane@izm.gov.lv
“Smart-up BSR” un “iWatermap” projektu vadītājs

Ronalds Štrauhs

67047927 ronalds.strauhs@izm.gov.lv
Vecākā eksperte komunikācijas jautājumos (ilgstoša attaisnota prombūtne)

Laila Jablonska

67047713 laila.bekmane@izm.gov.lv
Vecākā eksperte komunikācijas jautājumos

Inta Pēdiņa

67047713 inta.pedina@izm.gov.lv
Projekta vadītāja vietniece (projekts 1.1.1.5.)

Anete Kārkliņa

67047773 anete.karklina@izm.gov.lv
Vecākā eksperte IT jautājumos (projekts 1.1.1.5.)

Anna Skane

67047988 anna.skane@izm.gov.lv
Nozares eksperts (RIS3)

Aleksandrs Mārtiņš Blūms

67047798 aleksandrs-martins.blums@izm.gov.lv
Vecākā eksperte

Antra Jansone

67047877 antra.jansone@izm.gov.lv
Nozares eksperts (RIS3)

Uldis Berķis

67047865

uldis.berkis@izm.gov.lv

Projektu vadītāja starptautiskās sadarbības un ES jautājumos (projekts 1.1.1.5./ EEZ un Norvēģijas finanšu instruments)

Dr.sc.ing. Linda Vecbiškena

67047994

linda.vecbiskena@izm.gov.lv

Vecākā eksperte finanšu jautājumos (projekts 1.1.1.5.)

Modra Johansone

67047859

modra.johansone@izm.gov.lv

Eksperte

Anete Magone

67785689

anete.magone@izm.gov.lv

Eksperte (ilgstoša attaisnota prombūtne)

Darja Andropa

67047689

darja.andropa@izm.gov.lv

Juriskonsulte

Inga Akmentiņa

67047816

inga.akmentina@izm.gov.lv

Eksperte

Ginta Brēmane

  ginta.bremane@izm.gov.lv
Vecākā eksperte (Boloņas procesa un akadēmiskā personāla jautājumos)

Inese Lūsēna-Ezera

67047905 inese.lusena-ezera@izm.gov.lv
Nozares eksperte

Baiba Švāne

67047983 baiba.svane@izm.gov.lv
Eksperte

Krista Anna Belševica

67047967 krista-anna.belsevica@izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Inta Cinīte 67047711 inta.cinite@izm.gov.lv
Projekta vadītājs (Smart-up BSR) Jānis Volberts 67047863

janis.volberts@izm.gov.lv

Projekta vadītāja (BSN_Powerhouse) Agrita Lapinska 67047927

agrita.lapinska@izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Austra Irbe 67047938 austra.irbe@izm.gov.lv 

Informācijas tehnoloģiju un nodrošinājuma departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Departamenta direktore Inguna Kampāne 67047939

inguna.kampane@izm.gov.lv

Direktora vietniece nodrošinājuma jomā Una Berga 67047891

una.berga@izm.gov.lv

Pakalpojumu vadītājs (insfrastruktūras joma) Arvis Mastiņš 66155771

arvis.mastins@izm.gov.lv

Pakalpojumu administrators (sistēmu un lietojumu jautājumos) Viesturs Balts 67047761

viesturs.balts@izm.gov.lv

 Pakalpojumu vadītājs (nac. zin. darbības informācijas sistēmas un datu bāžu jautājumos) Kaspars Veldre 67047857

 kaspars.veldre@izm.gov.lv

Projekta vadītāja (VIIS)

Linda Lielvārde 60003633 linda.lielvarde@izm.gov.lv 
 Pakalpojumu vadītāja (VIIS) Aija Rudmane 67047915

aija.rudmane@izm.gov.lv

 Pakalpojumu administrators (VIIS) Kristīne Vindžanova  67047833

kristine.vindzanova@izm.gov.lv

 Projektu vadītājs (insfrastruktūras jautājumos) Ardis Markss  65804936

ardis.markss@izm.gov.lv

 Vecākā speciāliste Irina Križanovska  67047788

irina.krizanovska@izm.gov.lv

 Informācijas sistēmu administrators  Andis Hazelejs  67047920

andis.hazelejs@izm.gov.lv

 Informācijas sistēmu administrators  Roberts Rimšaitis  67047930

 roberts.rimsaitis@izm.gov.lv

 Vecākais speciālists  Jēkabs Žuks-Rože  67047913

 jekabs.zuks-roze@izm.gov.lv

 Speciālists  Aldis Banga  67047787

 aldis.banga@izm.gov.lv

 Automobiļa vadītājs  Lauris Zīle  67047949  
 Automobiļa vadītājs  Armands Eglājs  67047949  
 Automobiļa vadītājs  Modris Toms  67047949  
 Konsultante (Info centrs)  Ieva Strēle  67047890

 ieva.strele@izm.gov.lv

 Lietvede  Sandra Pīlāte  67047847

 sandra.pilate@izm.gov.lv

 Lietvede  Sandra Obodova  67047837

 sandra.obodova@izm.gov.lv

 Lietvede  Ginta Grīnvalde  67047845

 ginta.grinvalde@izm.gov.lv

 Lietvede - arhīviste  Kristīne Tālberga  67047821

 kristine.talberga@izm.gov.lv

 Vecākā konsultante  Kristīne Zeltiņa  67047887

 kristine.zeltina@izm.gov.lv

 Informācijas sistēmu administrators Guntis Kalniņš  67047966

 guntis.kalnins@izm.gov.lv

Informācijas sistēmu drošības pārvaldnieks Jānis Mārtužs 67047759

janis.martuzs@izm.gov.lv

Risinājumu attīstības vadītāja

Iveta Dzirne 67047948 iveta.dzirne@izm.gov.lv 

Risinājumu attīstības vadītāja

Ieva Grava 67047972 ieva.grava@izm.gov.lv 
Pakalpojumu vadītāja Sigita Busule 60003632

sigita.busule@izm.gov.lv

IKT projekta koordinatore

Anna Jeste 67047839 anna.jeste@izm.gov.lv 

Izglītības departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Departamenta direktore Līga Buceniece 67047830

liga.buceniece@izm.gov.lv

Direktora vietniece vispārējās izglītības jomā Ilze Seipule 67047995

ilze.seipule@izm.gov.lv

Direktora vietniece izglītības statistikas un finanšu plānošanas jomā Alise Trokša 67047858

alise.troksa@izm.gov.lv

Eksperte (vispārējā izglītība) Dzintra Mergupe-Kutraite 67047817

dzintra.mergupe@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Modra Jansone 67047973, 26668173

modra.jansone@izm.gov.lv

Vecākā eksperte (vispārējā izglītība) Olita Arkle 67047944

olita.arkle@izm.gov.lv

Eksperte (vispārējā izglītība) Sanita Treimane 67047924

sanita.treimane@izm.gov.lv

Vecākais eksperts (vispārējā izglītība) Ēriks Sīka 67047976

eriks.sika@izm.gov.lv

Eksperte Mārīte Rozenštoka 67047792

marite.rozenstoka@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Lelde Zemberga 67047794

lelde.zemberga@izm.gov.lv

Eksperte Ieva Ervalde 65804933

ieva.ervalde@izm.gov.lv

Juriskonsulte Ance Rudzīte 67047807

ance.rudzite@izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Gunita Delijeva 67047844 gunita.delijeva@izm.gov.lv 
Eksperte (ilgstoša attaisnota prombūtne)

Sanita Vanaga

  sanita.vanaga@izm.gov.lv
Eksperte Laine Zemlicka

67047869

laine.zemlicka@izm.gov.lv 

Profesionālās un pieaugušo izglītības departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Departamenta direktore Rūta Gintaute – Marihina 67047903; 29416684

Ruta.Gintaute-Marihina@izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece pedagogu un pieaugušo izglītības jomā Baiba Bašķere 67047835

baiba.baskere@izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece profesionālās izglītības un iestāžu pārraudzības jomā Inga Zeide 67047853

inga.zeide@izm.gov.lv

Vecākā referente Ilze Siliņa 67047789

ilze.silina@izm.gov.lv

Pārvaldes vecākā referente Jeļena Semjonkina-Getmaņuka 67047850

jelena.semjonkina-getmanuka@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Ilze Buligina 67047762

ilze.buligina@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Laura Vikšere 67047916

laura.viksere@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Alla Imanta 67047955

alla.imanta@izm.gov.lv

Vecākā eksperte (projekta vadītāja) Laura Iveta Strode 67047754

laura-iveta.strode@izm.gov.lv

Eksperte Dzintra Gorbunova 67047855

dzintra.gorbunova@izm.gov.lv

Eksperte (aktivitāšu un satura jomā) Līga Krastiņa 67047942

liga.krastina@izm.gov.lv

Pieaugušo izglītības eksperte (Projekts "Nacionālie koordinatori Eiropas pieaugušo izglītības programmas īstenošanai") Anita Zaļaiskalne  

anita.zalaiskalne@izm.gov.lv

Komunikācijas koordinators (Projekts "Nacionālie koordinatori Eiropas pieaugušo izglītības programmas īstenošanai") Kintija Bulava  

kintija.bulava@izm.gov.lv

Tīmekļvietnes administrators (Projekts "Nacionālie koordinatori Eiropas pieaugušo izglītības programmas īstenošanai") Aldis Lazda  

aldis.lazda@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Vija Sapežinska 67047702

vija.sapezinska@izm.gov.lv

Vecākais eksperts

Lauris Liepiņš

 67047852 lauris.liepins@izm.gov.lv

Juridiskais un nekustamo īpašumu departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Direktors Raimonds Kārkliņš 67047840

raimonds.karklins@izm.gov.lv

Direktora vietniece Daiga Dambīte 65804934

daiga.dambite@izm.gov.lv

Juriskonsulte Ilze Krastiņa 67047768

ilze.krastina@izm.gov.lv

Juriskonsulte Guntra Kušķe 67047880

guntra.kuske@izm.gov.lv

Juriskonsulte Inese Terinka 67047975

inese.terinka@izm.gov.lv

Vecākais juriskonsulte (nekustamo īpašumu joma) Madara Adamane 67047756

madara.adamane@izm.gov.lv

Juriskonsults (nekustamo īpašumu joma) Pāvels Kočergins 67047709

pavels.kocergins@izm.gov.lv

Juriskonsulte (nekustamo īpašumu joma) Ilze Rozenštoka 67047765

ilze.rozenstoka@izm.gov.lv

Juriskonsulte (nekustamo īpašumu joma) Diāna Daņiļeviča 67047889

diana.danilevica@izm.gov.lv

Aleksejs Gapejevs Vecākais eksperts 67785688

aleksejs.gapejevs@izm.gov.lv

Juriskonsulte Diāna Andriņa - Nagle 67047776

Diana.Andrina-Nagle@izm.gov.lv

Finanšu departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Departamenta direktore Marina Kosareva 67047705

marina.kosareva@izm.gov.lv

Departamenta direktora vietnieks Artūrs Veidemanis 67047831

arturs.veidemanis@izm.gov.lv

Galvenā grāmatvede Lidija Afanasjeva 67047950

lidija.afanasjeva@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Initra Pavloviča 67047860

initra.pavlovica@izm.gov.lv

Vecākā referente Evita Rumbiniece 67047914

evita.rumbiniece@izm.gov.lv

Eksperts Aigars Cirmans 67047797

aigars.cirmans@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Ilona Anča 67047760

ilona.anca@izm.gov.lv

Eksperte Gita Grosa 67047854

gita.grosa@izm.gov.lv

Vecākā referente Agra Ziediņa 67047917

agra.ziedina@izm.gov.lv

Vecākā grāmatvede Ieva Pētersone 67047829

ieva.petersone@izm.gov.lv

Vecākā grāmatvede Kristīne Rudzīte 67047819

kristine.rudzite@izm.gov.lv

Vecākā grāmatvede Agnese Žuniņa - Grase 67047851

agnese.zunina@izm.gov.lv

Vecākā grāmatvede Irēna Voronko 67047919

irena.voronko@izm.gov.lv

Grāmatvede Svetlana Ramkoviča 67047856

svetlana.ramkovica@izm.gov.lv

Vecākā grāmatvede Žanete Larionova 67047986

zanete.larionova@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Kristīne Mūrniece 67047912

kristine.murniece@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Tija Jirgena 67047951

tija.jirgena@izm.gov.lv

Politikas iniciatīvu un attīstības departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts

Valsts sekretāra vietniece - departamenta direktore

Gunta Arāja 67047875 gunta.araja@izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece Eiropas Savienības un starptautiskās sadarbības jautājumos

Anita Vahere-Abražune 67047828 anita.vahere@izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece valsts valodas politikas jomā

Vineta Ernstsone 67047987 vineta.ernstsone@izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Aļona Babiča 67047703 alona.babica@izm.gov.lv

Vecākā referente

Inese Strode 67047902 inese.strode@izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Inese Stūre 67047899 inese.sture@izm.gov.lv

Eksperte

Alla Pūķe 67047758 alla.puke@izm.gov.lv

Juriskonsults

Dainis Papāns 67047838 dainis.papans@izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Jeļena Muhina 67047934 jelena.muhina@izm.gov.lv

Eksperts

Viktors Kravčenko 65804932 viktors.kravcenko@izm.gov.lv

Eksperte (starptautiskie finanšu instrumenti)

Evi Vīka 67047707 evi.vika@izm.gov.lv

Vecākais referents (jaunatne)

Dāvids Garšva 67047958 davids.garsva@izm.gov.lv

Vadošā vecākā eksperte - projektu vadītāja

Larisa Pekša 67047910 larisa.peksa@izm.gov.lv

Projektu vadītāja asistente

Inese Baltiņa 67047804 inese.baltina@izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Ilze Saleniece 67047896 ilze.saleniece@izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Dace Deinate 67047963 dace.deinate@izm.gov.lv

Projekta koordinatore

Marija Vlasenko 67047774 marija.vlasenko@izm.gov.lv 

Vecākā eksperte

Iveta Grīnberga 67047701 iveta.grinberga@izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Anžela Jurāne-Brēmane 67047909 anzela.jurane-bremane@izm.gov.lv

Eksperts

Eduards Duhanovskis   eduards.duhanovskis@izm.gov.lv 
Vecākā eksperte Dace Nordmane  

dace.nordmane@izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Inta Šusta 67047952 inta.susta@izm.gov.lv 

Projekta komunikācijas koordinators

Aivis Majors 67047925 aivis.majors@izm.gov.lv 

Eksperte

Baiba Jurkevica 67047979 baiba.jurkevica@izm.gov.lv 
Direktora vietniece jaunatnes jomā Laura Anteina 67047906

laura.anteina@izm.gov.lv

Vadošā vecākā eksperte - projektu vadītāja

Sanda Kaša 67047910 sanda.kasa@izm.gov.lv

Sporta departaments

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Valsts sekretāra vietnieks - departamenta direktors Edgars Severs 67047935 edgars.severs@izm.gov.lv
Direktora vietniece Anda Mičule 67047928 anda.micule@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Santa Roze 67047933 santa.roze@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Ilze Pauliņa 67047932 ilze.paulina@izm.gov.lv
Vecākais eksperts Kristaps Reinfelds 67047806 kristaps.reinfelds@izm.gov.lv
Eksperts Kaspars Cipruss 67047884 kaspars.cipruss@izm.gov.lv
Eksperts Ronalds Romanovskis 60003630 ronalds.romanovskis@izm.gov.lv 

Struktūrfondu departaments

Departaments atrodas telpās Smilšu ielā 7 (Korespondences adrese: Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050)

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Valsts sekretāra vietniece - departamenta direktore Santa Šmīdlere 67047957 santa.smidlere@izm.gov.lv
Departamenta direktora vietniece Eiropas Savienības fondu ieviešanas vadības jomā (ilgstoša attaisnota prombūtne) Inga Griķe 67047826 inga.grike@izm.gov.lv
Departamenta direktora vietniece profesionālās izglītības un mūžizglītības attīstības jomā Ulrika Naumova 67047882 ulrika.naumova@izm.gov.lv
Departamenta direktora vietniece vispārējās izglītības attīstības jomā Santa Feifere 67047921 santa.feifere@izm.gov.lv
Departamenta direktora vietniece augstākās izglītības un zinātnes attīstības jomā Ilze Sīle 67047809 ilze.sile@izm.gov.lv
Direktora vietnieka Eiropas Savienības fondu ieviešanas vadības jomā pienākumu izpildītājs Edgars Lore 67047715 edgars.lore@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Andžela Vaišle 67047712 andzela.vaisle@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Zenta Iļķēna 67047793 zenta.ilkena@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Elīna Usāre 67047818 elina.usare@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Dina Tihonova 67047808 dina.tihonova@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Antra Žilinska 67047897 antra.zilinska@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Kristīne Grundmane 67047943 kristine.grundmane@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Līga Vilde - Jurisone 67047767 liga.vilde@izm.gov.lv
Juriskonsulte Inguna Ķīse 67047867 inguna.kise@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Inese Kalva 67047941 inese.kalva@izm.gov.lv
Eksperte Vēsma Abizāre-Vagre 67047864 vesma.abizare-vagre@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Evelina Bole 67047871 evelina.bole@izm.gov.lv
Vecākais eksperts Nauris Grīnbergs 67047883 nauris.grinbergs@izm.gov.lv
Eksperte Signe Zvirbule 67047974 signe.zvirbule@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Zanda Rudene 67047992 zanda.rudene@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Inese Kašurina 67047977 inese.kasurina@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Inta Švirksta 67047878 inta.svirksta@izm.gov.lv
Finanšu speciāliste Māra Ikere 67047968

mara.ikere@izm.gov.lv

Vecākā eksperte Liene Kupča 67047578 liene.kupca@izm.gov.lv
Juriskonsulte Inese Kukuļinska 67047775 inese.kukulinska@izm.gov.lv
Vecākā eksperte Brigita Kukjalko   brigita.kukjalko@izm.gov.lv
Eksperts Mārtiņš Langrāts 67047751 martins.langrats@izm.gov.lv
Eksperte Inese Indričāne 67047873 inese.indricane@izm.gov.lv 
Vecākā eksperte (augstākās izglītības un zinātnes attīstības jomā) Ginta Jakobsone 67047861 ginta.jakobsone@izm.gov.lv 

Iekšējā audita nodaļa

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Nodaļas vadītāja Jolanta Puznere 67047791 jolanta.puznere@izm.gov.lv
Vadītāja vietniece Līga Rušina 67047770 liga.rusina@izm.gov.lv
Juriskonsults Juris Strupka 67047866 juris.strupka@izm.gov.lv

Komunikācijas nodaļa

Kontaktinformācija mediju un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem: prese@izm.gov.lv, tālr. 67047704, 67047893

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Nodaļas vadītāja Egita Diure 67047834 egita.diure@izm.gov.lv
Vecākā konsultante Inta Bērziņa 67047704, 25728536 inta.berzina@izm.gov.lv
Vecākais konsultants Mārcis Krastiņš    

Personālvadības nodaļa

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Nodaļas vadītāja Inga Rozenberga 67047795 inga.rozenberga@izm.gov.lv
Nodaļas vadītāja vietniece Kristīne Rimša 67047892 kristine.rimsa@izm.gov.lv
Personālvadības speciāliste Aļina Kučinska 67047993 alina.kucinska@izm.gov.lv
Personālvadības partnere Inguna Biseniece 67047815 inguna.biseniece@izm.gov.lv
Juriskonsulte Inga Sazonova 60003631 inga.sazonova@izm.gov.lv 
Personālvadības speciāliste Dace Kalēja 67047832 dace.kaleja@izm.gov.lv 

Projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests”

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis Epasts
Projekta vadītāja Sanda Roze 67047980 sanda.roze@izm.gov.lv
Projekta komunikācijas eksperte Daina Jāņkalne 67047825 daina.jankalne@izm.gov.lv
Projekta mājas lapas administrators Aldis Lazda   aldis.lazda@izm.gov.lv
Projekta komunikācijas koordinatore Kintija Bulava 67047959 kintija.bulava@izm.gov.lv