Zemsliekšņa iepirkumi

 Izglītības un zinātnes ministrijas veiktās cenu aptaujas

 

 •  “Informatīvi izglītojošu materiālu izstrāde”.

  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020.gada 22.oktobrim plkst.13.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Prasības pretendentam


 • “Par EPALE vebināra par darba un privātās dzīves līdzsvaru un stresa menedžmentu vadīšanu”.
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 19. oktobra plkst.12.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Prasības pretendentam


 • “Par EPALE vebināru tiešraidi un ierakstu”.
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 19. oktobra plkst.12.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Prasības pretendentam


 • “Izglītības un zinātnes ministrijas ēkas, Rīgā, Vaļņu ielā 2 videonovērošanas sistēmas tehniskās apkopes veikšanai un remontdarbu nodrošināšanai pēc pieprasījuma”.
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020.gada 23.oktobrim plkst.17.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Prasības pretendentam


 • “Izglītības un zinātnes ministrijas ēkas (Rīgā, Vaļņu ielā 2) Vaļņu ielas un Smilšu ielas fasāžu tehniskā un arhitektoniskā apsekošana un apsekošanas atzinuma izstrāde”.
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020.gada 19.oktobrim plkst.17.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Prasības pretendentam


Prasības pretendentam


 • “Par EPALE semināra video ierakstu”.
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 30. septembra plkst.12.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Prasības pretendentam


 • “Par EPALE semināra par līderību un emocionālo inteliģenci vadīšanu 2020. gada 6. oktobrī”.
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 15. septembrim plkst.12.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Prasības pretendentam


 • “Par IT nodrošinājuma iegāde tiešraides sanāksmju nodrošināšanai”.
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 23. septembrim plkst.10.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Prasības pretendentam


 • “Eksperta pakalpojumu nodrošināšana".
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 11. septembrim plkst.12.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Prasības pretendentam


 • Izglītības un zinātnes ministrija veic cenu aptauju par mobilo telefonu iegādi.
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 4. septembrim plkst.10.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Prasības pretendentam


 • Izglītības un zinātnes ministrija veic cenu aptauju par iepirkuma procedūras (integrētās mediju kampaņas par ES fondu investīcijām profesionālajā un augstākajā izglītībā) dokumentu izstrādi un pakalpojuma līguma izpildes uzraudzību.
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 3. septembrim plkst.10.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Prasības pretendentam


 • Izglītības un zinātnes ministrija veic cenu aptauju par sinhronās mutiskās tulkošanas pakalpojumu sniedzēja izvēli vebināram “Sadarbības un pieredzes apmaiņas veicināšana starp Eiropu un Centrālāzijas valstīm izglītības digitalizācijas jautājumos” 2020.gada 14.-15.oktobrī.
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 7. septembrim plkst.10.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Prasības pretendentam


 • Izglītības un zinātnes ministrija veic cenu aptauju par darba aizsardzības un ugunsdrošības sistēmas uzturēšanu Izglītības un zinātnes ministrijā.
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 28. augustam plkst.10.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Prasības pretendentam


Prasības pretendentam

1. pielikums 2. pielikums 3. pielikums


 • Izglītības un zinātnes ministrija veic cenu aptauju par ministrijas ēkā, Rīgā, Vaļņu ielā 2 esošo drošības sistēmu tehnisko apkopi un remontu.
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 27. augustam plkst.10.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Prasības pretendentiem


 • Izglītības un zinātnes ministrija veic cenu aptauju par elektriski augstumā regulējamo galdu izgatavošanu, piegādi un uzstādīšanu Izglītības un zinātnes ministrijas vajadzībām.
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 26. augustam plkst.10.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Prasības pretendentam

Papildu informācija


Prasības pretendentam


 • “Informatīvu mācību video materiālu izstrāde par Latvijas zinātniekiem un viņu sasniegumiem"
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 12. augustam plkst.12.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Prasības pretendentam


 • “Zinātnes pasākumu digitālā kalendāra izstrāde un uzturēšana”
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 7. augustam plkst.12.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Prasības pretendentam


 • "Par ēkas Rīgā, Vaļņu ielā 2 pagalma pārseguma pārbūves būvprojekta izstrādi"
  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 6. augustam plkst.15.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Prasības pretendentiem


 • Izglītības un zinātnes ministrija veic cenu aptauju par datortehnikas un saistītā aprīkojuma iegādi Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.6.2/17/I/001 “Izglītības kvalitātes monitoringa sistēmas izveide un īstenošana” ietvaros.

          Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: līdz 2020. gada 5. augustam plkst.10.00, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Prasības pretendentiem


Prasības pretendentiem


  Prasības pretendentiem


   Prasības pretendentiem


     Prasības pretendentiem