Izvēlne

Aptauja

Kā aktualizēt drošības jautājumus, sākoties vasaras brīvlaikam?
Par to īpaši jārunā skolā pirms mācību gada beigām
7
Tā ir vecāku atbildība
23
Par šiem jautājumiem skolai un vecākiem ar bērniem jārunā regulāri
161

Kopējais balsu skaits: 191

Š.g. 17.septembrī plkst. 9.00 Izglītības un zinātnes ministrijā 2.stāva Lielajā zālē norisināsies informatīva sanāksme potenciālajiem Eiropas Kosmosa aģentūras (EKA) Eiropas Sadarbības valsts plāna (ESVP) projektu pieteicējiem, palīdzot tiem pilnvērtīgi sagatavoties otrajai EKA ESVP projektu iesniegumu atlasei.

Saskaņā ar 2013.gada 15.martā parakstīto Latvijas Republikas valdības un Eiropas Kosmosa aģentūras Eiropas Sadarbības valsts līgumu projektu iesniegšana otrajai EKA ESVP projektu iesniegumu atlasei norisināsies no š.g. 5.oktobra līdz 30.novembrim.

Informatīvo sanāksmi vadīs EKA pārstāvji Niamh Dearey, Maite Trujillo un Bernard Zufferey. Sanāksmes pirmajā daļā EKA pārstāvji izskaidros ESVP procesu detaļas un atbildēs uz interesējošiem jautājumiem. Sanāksmes otrajā daļā sekos individuālas pārrunas, kuru laikā nepieciešamības gadījumā  institūtam/uzņēmumam būs iespēja uzdot arī konfidenciālus jautājumus.

Lai pieteiktos dalībai sanāksmē, lūgums līdz 11.septembra plkst.17.00 rakstīt uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., angļu val. norādot institūta/uzņēmuma nosaukumu, pārstāvjus, to amatus, kā arī – vai ir nepieciešamas individuālas konsultācijas.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.