Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

No šā gada 5. līdz 9. septembrim Cēsīs norisināsies pirmais Eiropas Kosmosa Aģentūras (EKA) apmācību kurss Latvijā “Radara un optisko satelītu datu apstrāde un pielietojumi”. Interesenti aicināti pieteikties līdz 21. jūnijam.

Kosmoss
EKA optiskais satelīts Sentinel-2. Attēls: EKA

Piecu dienu kurss sniegs līdz šim nebijušu iespēju Latvijā – apgūt jaunāko EKA satelītu (Sentinel-1 un Sentinel-2) datu apstrādes tehnikas un pielietojumus. Kursu vadīs pasaules līmeņa pasniedzēju komanda un attālās izpētes eksperti no Šveices, Itālijas, Vācijas un Beļģijas. EKA kursa organizēšanu Latvijā uzticējusi Vides risinājumu institūtam (VRI).

Kursam aicināti pieteikties pētnieki, maģistrantūras un doktorantūras studenti, kā arī speciālisti, kuri ikdienas darbā izmanto zemes novērošanas tehnoloģijas un/ vai datus. Dalība kursā ir bez maksas. Mācību materiālu, kafijas paužu un kultūras pasākumu izmaksas sedz organizatori.

Pieteikties iespējams, sūtot CV un motivācijas vēstuli angļu valodā uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Pieteikumus izvērtēs EKA speciālisti un lektori, un 30 labāko pieteikumu autoriem būs iespēja apmeklēt mācības.

Papildu informācija par kursa programmu un pieteikšanos pieejama šeit

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.