Izvēlne

Aptauja

Vai esat ģimenē atkārtojuši ceļu satiksmes noteikumus kopā ar bērniem?
117
60
Tas jāapgūst skolā
27

Kopējais balsu skaits: 204

EPALETrešdien, 14.decembrī, pulksten 11.00 Rīgā, IZM Lielajā zālē notiks Rīgas reģiona seminārs “Eiropas virtuālā platforma pieaugušo izglītībai – EPALE”.

Seminārā par nozīmīgu ieguldījumu izglītības jomā ar IZM Atzinības rakstiem tiks apbalvoti divi labākie pieaugušo izglītības realizētāji – mācību iestādes vai nevalstiskās organizācijas.

Semināru atklās un Atzinības rakstus pasniegs Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāre Līga Lejiņa. Semināra tālākajā gaitā Izglītības kvalitātes valsts dienesta vadītāja Inita Juhņēviča iepazīstinās ar ieteicamajām prasībām neformālās izglītības piedāvātājiem. Projekta “EPALE – nacionālā atbalsta sistēma” vadītāja Silvija Kārkliņa iepazīstinās ar Latvijas izglītības darbinieku līdzdalību Eiropas valstu virtuālajā pieaugušo izglītības platformā EPALE, kā arī apkopos gadu ilgušā projekta norises gaitu.
Seminārs “Eiropas virtuālā platforma pieaugušo izglītībai –EPALE” notiek IZM Erasmus + projekta “Eiropas virtuālā platforma pieaugušo izglītībai (EPALE)” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Daina Jāņkalne,
IZM un Eiropas Komisijas
pieaugušo izglītības projektu komunikācijas koordinatore
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
67047862

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.